Do not Stop Digger 2: Digger Game
0 (0)

Do not Stop Digger 2: Digger Game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Do Stop Stop Digger 2: Digger Game to gra zręcznościowa dla twojego Androida, która przestrzega zasad formatu "skoczka", ale, jak zwykle, są pewne niuanse, na które powinieneś zwrócić uwagę i które nieznacznie odróżniają go od innych przedstawicieli gatunku.

Przygotowaliśmy grę w studiu z nie wymawiającą się nazwą 히스테릭 몬스터, ale jeśli użyjesz tłumacza, otrzymasz coś w rodzaju Hysteric Monster, a to studio ma siedzibę w Korei, i wiesz, jak odnoszą się do klasycznych gier, do których można to przypisać, dzięki jej harmonogram. Między innymi, prawdopodobnie zauważyłeś, że jest to druga część, ale tutaj warto zauważyć, że pierwsza część jest, w dwóch wariantach, płatna i darmowa, w tym samym czasie pobrały one darmowy download nieco ponad tysiąc razy, więc nie znajdziesz, a jednak ta gra nie jest na iOS! To niesamowite i nie wiadomo, skąd programiści wzięli pieniądze za drugą część, może są dodatkowe rynki zbytu, ale oto jest przed tobą!


Sama rozgrywka ma dość prymitywną grę - twojego bohatera, który siedzi w klatce, którą nieznana siła zaciąga, i robisz to, co pomaga tej klatce przedzierać się przez wiele przeszkód, pułapek i innych trudnych momentów. Oczywiście w trakcie gry zgromadzisz walutę gry, którą możesz bezpiecznie wydać na odblokowanie nowych bohaterów i inne bonusy, które z pewnością pomogą w tym procesie.


Funkcje:

  • Klasyczna grafika w stylu retro
  • Duży wybór bohaterów, które trzeba podnieść
  • Gra jest nieskończona, ma swoje zalety
  • Prosta kontrola i przejrzysta rozgrywka

Wady gry:

  • Jest reklama i kilka zakupów

Wynik: gra Do Stop Stop Digger 2: Digger Game to dość typowa arkada "skoczków", która w żaden sposób nie może zaskoczyć Cię czymś specjalnym lub oryginalnym, tak że wygląd drugiej części jest dość zaskakujący, ale ponieważ jest - można pobrać bezpłatnie i sprawdzić, ile gra ci się spodoba.


Reklama

Pobierz Do not Stop Digger 2: Digger Game 2.4 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 2.4 (14)
Data umieszczenia 2018-05-27 13:29
rozmiar 38.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/28 07:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |