Ayni Fairyland
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ayni Fairyland to platformówka dla Androida, w której grasz rolę małego człowieka o imieniu Aini, pod względem złożoności jest to zwykła gra, co oznacza, że ​​możesz grać spokojnie, relaksując się. Nie bez elementów układanki, ponieważ każdy nowy poziom staje się nieco bardziej skomplikowany, co daje ci możliwość myślenia trochę więcej.

Przygotowano grę w studiu o dźwięcznej nazwie super darmowe gry, na konto której są już inne projekty, nie jest popularna tylko wśród nich, więc albo jest kłamstwo, albo gracze jeszcze nie wiedzą. Nawiasem mówiąc, podobała nam się nowość, więc zasługuje na wysokie uznanie i dobrą popularność.


Platformówka gry ma dość typową, ale tylko na pierwszy rzut oka, są tu ciekawe funkcje, o których na pewno będziemy mówić. Ale warto zacząć wszystko rozbić na poziomy, z których każdy okazał się dość krótki, co jest ogólnie dobre, a nawet wygodne w formacie mobilnym, ale w rzeczywistości nie gwarantuje, że szybko je przejdziesz. Układ gry polega na tym, że dla każdego poziomu wydawane jest tylko jedno "narzędzie", gdzieś może to być konkretna możliwość bohatera, gdzie indziej, ale esencja polega właśnie na tym, że wszystkie przeszkody będą musiały przejść tylko tę możliwość . Przy okazji, aby przejść poziom, musisz zebrać wszystkie kryształy, dopiero potem portal otworzy się, aby ukończyć następny etap.


Funkcje:

  • Poziomy tutaj są krótkie, ale dość złożone
  • Wiele ciekawych zadań i niecodziennych sytuacji
  • Będziesz musiał pokazać swoją wyobraźnię, ponieważ tylko jeden instrument jest wydawany na jeden poziom
  • Na każdym poziomie znajdują się wskazówki
  • Kilku bohaterów na każdy gust
  • Przyjemna relaksująca muzyka w tle

Wady gry:

  • Zakupy w aplikacji i małe reklamy, które w ogóle nikt nie będzie bolało.

Najważniejsze: gra Ayni Fairyland okazała się być tylko dobra, więc masz doskonałą platformówkę, która może być uważana za interesującą i ekscytującą, i nie będzie cię irytować zbyt dużą złożonością lub dziwnymi pomysłami twórców, wszystko jest prawie złote środek.


Reklama

Pobierz Ayni Fairyland 1.3.905 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Ayni Fairyland
informacje ogólne
wersja 1.3.905 (17)
Data umieszczenia 2018-06-07 14:06
rozmiar 89 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/29 09:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |