Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games
0 (0)

Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games to kliknięcie dla twojego androida, ale po prostu nazwij to typową studnią, nie działa w żaden sposób, bo w gruncie rzeczy to wyścigi, ale jak i dlaczego deweloperzy przykręcili tu zatrzask, a my będziemy musieli to rozgryźć.

Przygotowaliśmy grę w najlepszych wyścigowych i najlepszych strzelankach dla chłopców, która już zdążyła odwiedzić naszą stronę internetową z kolejną nowością o nazwie Moto Race: Traffic Racing Highway, Free Bike Games, i warto zauważyć, że w pewnym sensie gry są podobne, W każdym razie, w obu przypadkach świat czeka na nas po kolejnej apokalipsie, która zniszczyła wszystko oprócz dróg i samochodów gotowych do przecięcia kilometrów płaskiej asfaltowej drogi w malowidle wojennym ...


Jak można się było domyślić, kiedy pilot znajdzie się przed nami, twórcy postanowili nie skupiać się na sterowaniu i innej fizyce, ponadto w naszym przypadku nie można w ogóle zarządzać samochodem, a kierowca to zrozumie. Trzeba też trochę inaczej - kliknąć na ekranie, aby samochód zyskiwał szybkość i wyprzedzał rywali. Oczywiście, po raz pierwszy nie możesz ukończyć nawet w pierwszej trójce, ale nadal możesz zarobić walutę gry, aby pompować samochód, zatrudnić nowych pracowników w garażu i stać się trochę szybszym, co jest potrzebne na podstawie tego, co się dzieje. Prowadź, rozwijaj i popraw swoją pozycję!


Funkcje:

  • Clicker o wyścigu i apokalipsie, jest interesujący!
  • Doskonała grafika i łatwa obsługa
  • Rozwijaj swój samochód i garaż
  • Zatrudnij mechaników i kierowców
  • Rywalizuj w różnych ligach i wygrywaj!
  • Tabele z ocenami i liderami

Wady gry:

  • Podobnie jak w przypadku każdego innego pilota, otrzymasz reklamy i zakupy w aplikacji

Konkluzja: jeśli typowe stuknięcia Cię nudzą, gra w Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games to to, co pozwoli ci spojrzeć na ten gatunek z drugiej strony i spędzić dużo czasu na maszynie wirtualnej!


Reklama

Pobierz Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games 1.00 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.00 (40200100)
Data umieszczenia 2018-05-29 20:11
rozmiar 73.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/30 07:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |