Lonelight
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Lonelight jest przygodą dla Androida, który jest nieco przestarzały , przynajmniej w tym, że jest to pikselowy retro, który przez długi czas na naszej stronie nie pojawiał się i będzie strach, przerażenie i dużo krwi ... ponieważ zostałeś wzięty do niewoli Kolejna instytucja medyczna, w której dzieją się straszne rzeczy ...

Przygotowano grę w NOMAD Game Studio i obecnie jest to ich pierwszy i jedyny projekt, który, jak zwykle, nie jest zbyt popularny ze względu na brak reklam, na szczęście, pomimo oceny na ekranie wynoszącej tylko 7+, co jest znaczące poszerza widownię, ale jak dotąd liczba pobrań nie przekroczyła nawet tysiąca, ale najprawdopodobniej się zmieni!


Fabuła gry można nazwać klasyką, przynajmniej w przypadku epizodu horroru, ponieważ wszystko zaczyna się od głębokiej i długiej śpiączki naszego bohatera, leżał w niej przez bardzo długi czas, ale jednak czas się obudzić, od tej chwili gra i zaczyna się.

Następnie, gra zaczyna przypominać klasyczne rpg, z przedmiotami questów i formatem "escape", ponieważ wszystko zaczyna się od tego, że musisz zbadać swój oddział i spróbować wydostać się z niego, ale to, co zobaczysz, będzie straszne, ponieważ w okolicy będzie dużo krwi i wszystkich, których spotykasz trochę dziwnie, albo zbyt długo spałeś w śpiączce, albo coś jest z nimi nie tak, ale mimo to musisz być zbawiony i to okupacja zabierze cię na długi czas.


Funkcje:

  • Ciekawa gra i wspaniała historia
  • Ładna grafika w stylu "retro"
  • Prosta obsługa
  • W grze nie ma zakupów ani nawet reklam
  • Niespotykana atmosfera, horror i krew, to czego potrzebujesz!

Wady gry:

  • Co generalnie może być wadą w darmowej grze bez reklam?

Najważniejsze: gra Lonelight jest wysoce polecana wszystkim, którzy kochają klasykę, horror i grafikę pikselową, ponieważ jest to właśnie ten przypadek, który można nazwać darem fortuny, ponieważ jest bardzo mało takich gier! Pobierz go za darmo, dopóki twórcy nie zmienili zdania;)


Reklama

Pobierz Lonelight 0.11 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 0.11 (3)
Data umieszczenia 2018-06-01 17:19
rozmiar 25.29 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/02 10:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |