[PROJEKT: OFFROAD]
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra [PROJECT: OFFROAD] to symulator off-roadowego symulatora dla Androida, w którym za kierownicą potężnego i przejezdnego SUV-a pokonasz różne przeszkody, które naśladują obecny impas.

Przygotowaliśmy grę w studio BYCODEC GAMES, która może być wam znana dzięki serii trzech gier o nazwie Car Driver, które w rzeczywistości są również symulatorami i od dawna zgromadziły porządną publiczność, ale ta nowość wyraźnie przekreśla dotychczasowy sukces i pokazuje, na co potrafią programiści biznes!


Rozgrywka była dość oryginalna, zresztą wcześniej nie napotkaliśmy takiej sytuacji, przynajmniej dlatego, że twórcy postanowili nie wrzucać nas do jakiegoś lasu lub gór, ale zostawili je w pawilonie przypominającym halę wystawienniczą, gdzie pod jednym dachem i na raczej małym Square pasuje do wszystkich typowych przeszkód, które pozwalają sprawdzić nie tylko drożność samochodu, ale także umiejętności prowadzenia samochodu w tej sytuacji. Pospiesz się, nikt nie będzie, co jest bardzo ważne w terenie, ale obrażenia, które otrzyma twój samochód, będą brane pod uwagę, co na końcu poziomu wpłynie na ilość waluty, którą otrzymasz. Waluta będzie potrzebna do odblokowania nowych samochodów, co w rzeczywistości jest jedynym celem w grze, jednak nie będzie nudne, świetna fizyka i doskonała grafika wykonają swoją pracę, gra ciągnie się i możesz cieszyć się nią przez wiele godzin!


Funkcje:

  • Fizyka i komponent wizualny na wysokości
  • Bardzo wygodna kontrola, która przypomina rzeczywistość
  • 50 poziomów, przeszkód, które Cię przerażą
  • Jest tryb do darmowej jazdy
  • Samochody mogą być ulepszane
  • Oprócz zwykłych samochodów z napędem na wszystkie koła, istnieją potwory w formacie 6 × 6

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Dla leniwych są zakupy, ale możesz się bez nich obejść

Rezultat: gra [PROJECT: OFFROAD] to świetny symulator, który jest naprawdę mały, i nie chodzi tylko o platformy mobilne ... Przy okazji, na iOS gra jeszcze nie wyszła, Android zaczyna prowadzić i zdobywać pierwsze pozycje w kolejkach rozwoju!


Reklama

Pobierz [PROJEKT: OFFROAD] 185 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor bug fixed.
informacje ogólne
wersja 185 (185)
Data umieszczenia 2021-09-15 11:46
rozmiar 100.11 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/03 07:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |