Cubriko
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Cubriko jest czasowym zabójcą dla twojego androida, w którym potrzebujesz dobrej reakcji i uwagi, ale to już nie jest zaskakujące, a także raczej złożoność, grafika i przyzwoita animacja, która jest czasami lepsza niż w poprzednim wydaniu. .

Przygotował grę w studiu Ketchapp, który jest mistrzem w swoim gatunku nieskończonych arkad, grając rolę zabójcy czasu i dmuchającego mózgami milionów graczy przez ponad rok. Jednak po raz ostatni wprowadzono nas do gry Horizon, nieco innej niż zaawansowana grafika, dzięki której płynność i animacja ucierpiały bardzo, co w obecnym deweloperem jest niedopuszczalne. Tak więc nowość powróciła do swoich początków, na szczęście nie ma teraz problemów technicznych i możesz spokojnie doradzić grę wszystkim fanom tego studia.


Rozgrywka była bardzo standardową grą, a tak na marginesie, widzieliśmy już coś takiego w innych grach, ale oczywiście nowość była nieco bardziej rozbudowana. Musimy poruszać się po niekończącym się "kłodzie" z sześcioma stronami, oczywiście, wszystkie sześć zostanie użyte, ponieważ na niektórych będą przeszkody, których należy unikać. Przy prostym obrocie można zmieniać twarze i posuwać się dalej, ale sztuczka polega na tym, że czasami ten "dziennik" zostanie przerwany, w takich momentach konieczne będzie przeskoczenie, co znacznie komplikuje twoje życie. Nie zapominaj o regularnym wzroście prędkości, co również nie jest najlepszym sposobem wpłynie na Twój sukces, ale staraj się tutaj o to;)


Funkcje:

  • Ponad sześćdziesięciu różnych bohaterów
  • Ponad cztery tuziny misji
  • Dziesięć opcji projektowania
  • Ponad osiemdziesięciu osiągnięć
  • Nagrody za codzienną obecność w grze
  • Tabele z ocenami graczy z całego świata
  • Znakomita animacja i dobra grafika

Wady gry:

  • Reklama i kilka zakupów, w przeważającej części, aby od reklamy i pozbyć się

Podsumowując: dzięki grze Cubriko, twórcy Ketchappa zostali zrehabilitowani i mamy nadzieję, że wszystko pozostanie, przynajmniej dopóki nie wymyślą, jak sprawić, by fajna grafika poruszała się tak szybko;)


Reklama

Pobierz Cubriko 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (12)
Data umieszczenia 2018-06-04 18:43
rozmiar 35.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/05 07:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |