War of Zombies - Heroes
0 (0)

War of Zombies - Heroes

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra War of Zombies - Heroes to gra akcji zombie dla twojego androida, w której będziesz kontrolować dzielnego bohatera, który jak zwykle brnie przez tłumy chodzących trupów w kierunku rozwiązywania przyczyn apokalipsy i topniejącej nadziei na zbawienie.

Przygotowano grę w studio Marble.lab, który nie jest już nowicjuszem na rynku, a dzięki serii gier Jungle Monkey od dawna pokonuje kamień milowy 10 milionów pobrań. Przy okazji, o zombie jest to ich pierwsza gra i dopiero zyskuje popularność, zobaczmy, co z tego wyniknie za kilka miesięcy.


Rozgrywka była dość typowa, a nawet nieco dziecinna, modele takie jak bohater i same zombie są dość duże, obraz i animacja są uproszczone, ale generalnie nie pozbawia to dynamiki gry. Sama rozgrywka jest podzielona na poziomy, to tylko w trakcie ich przejścia trudno jest zrozumieć, jak daleko już się wspinałeś i ile jeszcze masz. W tym przypadku, w zależności od bohatera, będzie kilka opcji broni, coś potężnego i automatycznego, broń i coś nieskończonego, z czym możesz sobie poradzić, na przykład duży klucz nastawny. W tym samym czasie wkłady do broni są również nieskończone, ale czasami potrzeba czasu na przeładowanie, więc trzeba będzie zmieniać broń okresowo i generalnie dość często, ponieważ w okolicy będzie dużo zombie. Oczywiście od pierwszego dotknięcia nie zginiesz, ale twój bohater będzie miał skalę zdrowia, którą należy uważnie monitorować, aby nie zginąć.


Funkcje:

  • Klasyczna rozgrywka o zombie, format jest już znany wielu osobom
  • Sześć różnych lokalizacji, w których możesz odwiedzić
  • Sześć trybów gry
  • Rozwijaj swojego bohatera, by stawiał opór większej liczbie przeciwników
  • Istnieje szeroki wybór broni, więc także arsenał musi zostać przepompowany
  • Mnóstwo wrogów i niebezpiecznych bossów
  • W nadchodzących aktualizacjach doda jeszcze więcej bohaterów i broni

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy w aplikacji są istotne, ale nie przeszkadzają

Wynik: War of Zombies - Heroes to typowa akcja, która może w pełni zadowolić fanów tego formatu i tych, którzy kochają zombie, ale nie lubi nadmiernego nacisku na horrory.


Reklama

Pobierz War of Zombies - Heroes 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
improve some levels
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (110)
Data umieszczenia 2018-06-14 19:02
rozmiar 52.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/05 09:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |