WĘDKA W DŻUNGLI
2.8 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The FURY IN THE JUNGLE to platformowa platforma dla Androida, która zdecydowanie zasługuje na uwagę wszystkich fanów takich klasyków, która stała się bardzo popularna od czasów, gdy gry były ośmiobitowe, a coś podobnego było znane tylko w grze Contra ...

Przygotowano grę w KNIK Studio, które ma już inne projekty przypominające platformówki, ale wyglądają one bardziej nowocześnie i szczerze gorzej, co od razu odbija się na ich popularności. Ten projekt prawdopodobnie stanie się nieco bardziej interesujący dla publiczności, jednak gwiazdy z nieba prawdopodobnie nie będą wystarczające, ale zobaczymy, czy coś może się wydarzyć.


Zgodnie ze skromną fabułą gry twój bohater jest wysyłany do dżungli, gdzie według wstępnych informacji przybyli najeźdźcy z kosmosu, którzy terroryzują miejscową ludność i wywołują inne kłopoty. Oczywiście idziesz w dumnej samotności, bez osłony i wsparcia, ale to dlatego, że możesz sobie z nimi poradzić i przynieść spokój i spokój tej miejscowości.

Według klasyków gatunku gra została podzielona na poziomy, z których każdy musi zniszczyć nie tylko wszystkich wrogów i konstrukcje, które udało im się zbudować, ale także portal, z którego mogą się one ukazać w nieograniczonych ilościach. Na szczęście mamy automat z nieskończoną amunicją, więc przy właściwej zręczności i reakcji można zniszczyć wrogów z dystansu i nie martwić się o swoje życie, ale powinni oni także być obserwowani, aby uniknąć strat.


Funkcje:

  • Zabawna, klasyczna rozgrywka
  • Wysoka złożoność, gra Cię zaostrzy
  • Zabawny design w stylu pixel-art
  • Wiele lokalizacji
  • Prosta konstrukcja
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama, ale nie poważnie przeszkadza

Rezultat: gra THE FURY IN THE JUNGLE będzie pasować tylko do prawdziwych fanów gatunku i tych, którzy są zbyt podobni do platformówek, ponieważ w rzeczywistości mamy klasyczną, "płaską" strzelankę ...


Reklama

Pobierz WĘDKA W DŻUNGLI 1.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1 (8)
Data umieszczenia 2019-09-03 04:21
rozmiar 17.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje KNIK GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/06 07:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |