Hexo Brain
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Hexo Brain to łamigłówka dla Androida, która zawiera kilka rodzajów zadań, z których każdy może odważnie stworzyć osobną grę, ale twórcy zdecydowali, że będzie lepiej i połączyć wszystko w jednym projekcie, który dzisiaj spróbujemy rozebrać.

Przygotowaliśmy grę w studiu Appsolute Games, którą znamy już w przypadku niektórych projektów, w szczególności mówimy o Spiky Trees, Toppluva i kilku innych. Warto tutaj zauważyć, że choć studio dopiero nabiera tempa, projekty nie cieszą się popularnością, ale są jeszcze przed nami!


Większość zadań zakłada, że ​​będziemy musieli zobaczyć pewną sekwencję lub regularność, a następnie zastosować ją, aby przejść poziom, który na pierwszy rzut oka nie wydaje się skomplikowany, ale w rzeczywistości skomplikowane zadania będą i często. Ważne jest to, że nie ma limitu czasu ani anulowania wykonanych już ruchów, poza tym istnieją wskazówki na każdym poziomie, ale ich liczba jest jak zwykle ograniczona.

O wiele większe zainteresowanie budzi kolejny element układanki, w którym konieczne jest namalowanie sześciokątnego pola! Wszystko działa na zasadzie hexa, co sugeruje, że pomalujemy całe pole w jednym kolorze, ale problem będzie polegał na tym, że niektóre elementy są już pomalowane, a kiedy pomalujemy jeden lub drugi, to te, które się do niego przyklejają, są zamalowane, aby czasami będzie konflikt interesów, ponieważ jeśli pomalujesz już pomalowany obszar, to znowu zmieni kolor na biały i będziesz musiał pomyśleć, jak namalować wszystko, aby nie złapać niczego zbędnego.


Funkcje:

  • Wspaniałe połączenie kilku zagadek
  • Prosty, ale bardzo ładny design
  • Wiele trybów gry
  • Istnieją wskazówki
  • Złożoność rośnie płynnie, czas się przyzwyczaić
  • Duża liczba poziomów
  • Brak zakupów

Wady gry:

  • Jest reklama i jest jej całkiem sporo, czasami wydaje się, że za dużo

Konkluzja: Hexo Brain to świetny przykład łamigłówki, w której można by włamać się do dwóch niezależnych gier, ale nie zrobiłeś tego, więc teraz masz szansę na świetny zestaw do rozwoju mózgu za darmo.


Reklama

Pobierz Hexo Brain 1.33 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Global Release
informacje ogólne
wersja 1.33 (17)
Data umieszczenia 2018-06-05 18:45
rozmiar 28.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/06 09:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |