Charg.io
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Charg.io to internetowa gra zręcznościowa dla twojego Androida, wydarzenia, w których trudno jest nazwać ją unikalną lub oryginalną, ponieważ widzieliśmy już wiele gier z prefiksem "io", były szczere porażki i były gry, które złamały wszystkie możliwe oceny, w szczególności , jeden z pionierów o nazwie Agar.io, do którego nowość jest bardzo podobna ...

Przygotowałem grę w studio Ketchapp, jak już można było się domyślić i jest taka dziwna sytuacja, że ​​zwykle zawsze oferowali nam coś oryginalnego, a w tym przypadku jest to praktycznie kopia powyższej gry ... A funkcje, które w jakiś sposób fundamentalnie zmieniają to, co się dzieje po prostu nie rób tego. Drugi punkt, który omówimy później, nie jest także przyjemny.


Dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie są zaznajomieni z grą Agar.io (i jest to ponad 100 milionów pobrań tylko na Androida, a także na iOS, a nawet w przeglądarce na zwykłe komputery, więc najprawdopodobniej zobaczyłeś to przynajmniej ...), wtedy możesz opisać, co się dzieje: masz postać (w tym przypadku musisz je odblokować, a nie samemu tworzyć zdjęcia) i zacząć biegać przez dość duże pole gry, zbierając punkty, dzięki czemu twoja postać rośnie, oprócz ciebie tutaj będą inne postacie i politycy Pts Hb jest prosta - kto jest bardziej, że jest silniejsza. Tak więc, o innych postaciach, pojawia się drugi ważny moment, ponieważ nie wyglądają jak prawdziwi gracze ... może wszyscy dziwni lub prawdziwi gracze są urzeczywistnieni, ale istnieje poczucie, że musisz walczyć z botami i możesz rywalizować tylko z prawdziwymi graczami końcowe wyniki ... Ponadto gra nie wymaga dostępu do Internetu, co niemal całkowicie niweczy nadzieje na multiplayer ...


Funkcje:

  • Klasyczna rozgrywka
  • Prosta grafika i doskonała optymalizacja

Wady gry:

  • Zarządzanie kilkoma opcjami, ale nie są one najwygodniejsze
  • Jeśli gra jest w trybie online, to wszystko jest dziwne, jeśli jest w trybie offline, o co w niej chodzi?
  • Jest reklama, którą można wyłączyć za 3 euro ...

Najważniejsze: gra Charg.io to z pewnością dobra próba obalenia króla, ale szczerze mówiąc, próba się nie powiodła lub nie możesz powiedzieć.


Reklama

Pobierz Charg.io 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (4)
Data umieszczenia 2018-06-07 19:12
rozmiar 28.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/08 09:10
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |