X Drifting
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra X Drifting to wyścig android, w którym doświadczysz doświadczenia z kierowania naładowanymi samochodami, które są bardziej odpowiednie do rajdu, i już napotkaliśmy podobną sytuację w podobnym duchu gry Car Racing Dirt Drifting, gdzie pomimo nazwy nie ma dryfu i nie było ... W tym przypadku sytuacja jest podobna, nie ma dryfu ... i dlaczego tak się nazywa - nie jest jasne, ale nie przywiążemy się do niego.

Przygotowałem grę w Creation Game Studio, z powodu której jest to nadal jedyny projekt, który aktywnie zyskuje na popularności i prawdopodobnie będzie punktem wyjścia dla innych, miejmy nadzieję, że będzie to poprawniejsza nazwa.


Akcje będą rozgrywać się w klasycznym formacie, a tu od razu warto zauważyć, że gra ma trzy tryby: arenę, przetrwanie i przyjazdy w tym czasie. Tryb Arena niestety nie wymaga udziału innych graczy, ale konieczne będzie losowe losowanie kursu w czasie. Tryb przeżycia zakłada, że ​​musisz przejść przez punkty kontrolne (czasami jest to cały krąg) w wyznaczonym czasie, po czym zostaniesz dodany aż do momentu znudzenia lub wyczerpania limitów czasowych. Przybycie w tym czasie jest najbliższe konkurencji z innymi graczami, ponieważ tutaj musisz przejechać dwa okrążenia, a wynik trafi do ogólnej tabeli liderów. Oprócz tego znajdziesz tuzin samochodów rajdowych, każdy z unikalną charakterystyką, tylko sześć przejazdów i całkiem niezłą fizykę, grafikę i animację. W rzeczywistości klasyczny wyścig i nic więcej, brak nowoczesnych układów lub innych funkcji, ale czy są one tak potrzebne?


Funkcje:

  • 6 utworów i 12 samochodów
  • Dobra grafika i animacja
  • Przyjemna i zrozumiała fizyka
  • Typowy do zarządzania wyścigami
  • Trzy tryby gry
  • Gra świetnie się układa na słabych urządzeniach

Wady gry:

  • Zakupy w aplikacji i reklamy, jak zwykle.

Najważniejsze: gra X Drifting to zwyczajny wyścig dla androida, który szczerze nie ma się czym pochwalić, to wszystko. Z jednej strony jest to nudne, ale z drugiej strony nie wszyscy gracze, szczególnie ci ze słabymi urządzeniami, ścigają nowe produkty;)


Reklama

Pobierz X Drifting 2.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Added new level.
Fixed car paint problem.
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (2)
Data umieszczenia 2018-06-09 16:07
rozmiar 39.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/11 07:05
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |