Feist
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Feist to platformówka dla Androida, którą oczywiście można zdefiniować, ale w rzeczywistości definicja jest raczej skromna, bez opcji. To przygoda i akcja oraz nowy, ciekawy świat ze wspaniałą prezentacją, która jest dość trudna do spełnienia, szczególnie niedawno. W każdym razie postaramy się o tym bardziej szczegółowo opowiedzieć.

Przygotowaliśmy grę w studiu Finji, która jest z pewnością znana tylko wąskiemu kręgowi graczy, przynajmniej z tego powodu, że do tej pory wydali tylko trzy gry, z których dwie są płatne, a to nie jest najpopularniejsza treść. Nowa gra dopiero nabiera tempa, ale możesz od razu powiedzieć jedną rzecz, możesz ją pobrać za darmo, ale jeśli chcesz przejść, musisz kupić pełną wersję za 4 euro ... Ogólnie rzecz biorąc, gra jest tego warta, reszta zależy od ciebie .


Pomimo faktycznego braku fabuły udało się zdobyć około dziewięciu nagród, które już mówią o jej wyjątkowej unikalności, ale idea tego, co się dzieje, polega na tym, że będziesz kontrolować dziwnego, futrzastego bohatera, który próbuje uratować swoich kongenerów, którzy zaginęli w mrocznym lesie ... Inne informacje my tego nie potrzebujemy i nie potrzebujemy, bo sam las jest tym samym arcydziełem. Rejestracja dla wielu może wydawać się znajoma, ponieważ twórcy postanowili zaimplementować wszystko w świecie cieni, gdzie wszystko poza tłem jest czarne, z nieznacznymi plamami innych kolorów, które dają co najmniej trochę wizualnego, ale ten wzór jest odpowiedni. Oprócz tego znajdziesz dość wymierną rozgrywkę, która nie spieszy się nigdzie, możesz spokojnie myśleć, a czasem tak naprawdę trzeba to zrobić, ponieważ cały otaczający świat różni się interaktywnością i zdolnością do interakcji z nią, w tym w celu pokonania trudnych obszarów. Co więcej, fizyka i animacja są tu na najwyższym poziomie, o czym warto wspomnieć, ponieważ bez tego, co się dzieje, po prostu nie byłoby to połączone;)


Funkcje:

  • Oszałamiający design i interaktywny świat
  • Doskonała grafika, fizyka i animacja
  • Duża liczba poziomów

Wady gry:

  • Pełna wersja gry jest płatna i kosztuje 4 euro

Najważniejsze: gra Feist od niewielkiej liczby projektów, które są wykonane z miłością, duszą i dla najbardziej wymagających, za które, oczywiście, trzeba zapłacić ...


Reklama

Feist dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje Finji na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/12 07:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |