World Soccer King - Piłka nożna dla wielu graczy
0 (0)

World Soccer King - Piłka nożna dla wielu graczy

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra World Soccer King - Multiplayer Football to piłka nożna dla Androida, w której jak zwykle musisz zabrać ze sobą swoją drużynę do zwycięstwa, używając taktyk i innych żetonów, które są całkiem sporo. Najważniejszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć na początku, jest turowa gra, więc nie musisz się spieszyć i prawie zawsze będzie czas, aby o tym pomyśleć.

Przygotowałam grę w studiu Bluehole PNIX, dla której jest to dopiero piąty projekt, a przed innymi grami o futbolu nie wydali, a następnie albo na wydarzenie, albo właśnie w zwykłej kolejce postanowiliśmy zadowolić nas tą nowością ... Warto tylko zauważyć, że para Gry są już bardzo popularne wśród nich, w szczególności golf i strzelanka zombie ... oczywiście nie ma to nic wspólnego z piłką nożną, ale jest w porządku.


Zamykając oczy na niektóre cechy, natychmiast pojawia się pytanie: co jest interesującego dla programistów, skoro zarówno symulatory i menedżerowie, jak i automaty do gry w piłkę były już bardzo liczne. Podstawą tej gry i jej głównej funkcji jest fakt, że wszystkie gry są rozgrywane przeciwko innym graczom, nie ma innej opcji. Oczywiście nie jest to pierwszy projekt, w którym można grać online, ale nadal jest to bardzo ważki argument, aby zwrócić uwagę na grę. Są jednak gry i wiele problemów, które musisz znać, zanim zdecydujesz się je zainstalować. Nawet bez wchodzenia w większość szczegółów rozgrywki, które są szczerze wilgotne, a miejscami nie do końca przemyślane, otrzymujemy sytuację, w której donat nie tylko zmienia równowagę sił, ale nawet bez niej trudno jest grać, co oczywiście dzieje się w grach online, ale nie tak bardzo. czy to okrutne?


Funkcje:

  • Graj z innymi graczami w czasie rzeczywistym
  • Proste zarządzanie i ładna grafika
  • Fajny wygląd
  • Szybkie dopasowania są świetne dla platformy mobilnej

Wady gry:

  • Nawiedzające darowizny, bez których bardzo trudno jest tu zarządzać
  • Większość momentów nie jest przemyślana, gra wygląda i jest surowa

Konkluzja: trudno polecić grę World Soccer King - Multiplayer Football każdemu, ponieważ w tej chwili projekt wygląda tak, jakby został wystrzelony jak najszybciej przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata i został wypchany reklamą i donatem, aby trzymać się tego dużego i grubego ciasto, z którego miliony ludzi i tak zarabiają pieniądze ... Ale dobra gra zdecydowanie nie jest nazywana.


Reklama

Pobierz World Soccer King - Piłka nożna dla wielu graczy 1.2.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
* "Extra Time" system updated!
* "Penalty Shoot-out" system updated!
* Improved GK movement.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (12)
Data umieszczenia 2018-08-04 14:54
rozmiar 68.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/14 07:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |