Stickman Soccer 2018
3.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Stickman Soccer 2018 to także piłka nożna dla twojego Androida, ale jej charakterystyczną cechą będzie format stickman, który jest nam znany w wielu innych grach, a ta piłka nożna nie jest pierwszą grą programisty.

Przygotowaliśmy grę w pracowni Djinnworks GmbH, która była autorką gier takich jak Stickman Soccer 2016, Stickman Soccer - Classic, Stickman Soccer 2014 i wiele innych gier związanych z stickmanem i dowolnym sportem. Twórcy sami zapewniają, że wszystko, co łączyli z piłkarzami, już pobrano ponad 75 milionów razy, co jest zdecydowanie fajne i mówi, że chłopaki są doświadczeni, ale nieco przeciwni temu, co widzieliśmy ...


Rozgrywka była dość typową grą, jak zwykle wybierz kraj, który będziesz promować na mistrzostwach i zacznij walczyć z rywalami, którzy reprezentują także inne kraje. Oczywiście, programiści przemyśleli wszystkie szczegóły, aby pojawiły się żółte i czerwone kartki, różnego rodzaju ligi, mistrzostwa, towarzyskie i wiele innych opcji, aby rywalizować z wrogiem, dynamiczny rynek z transferami do personelu jego drużyny, szerokie możliwości założenia zespołu, stadion i tak dalej. Nowa część może pochwalić się bardziej nowoczesną grafiką, co również jest plusem, ale są też problemy. Na początek twórcy najwyraźniej zupełnie zapomnieli o zarządzaniu i okazało się to bardzo niewygodne, a ponadto gra ma wiele błędów i innych sytuacji, które wyraźnie powodują negatywne wrażenia ...


Funkcje:

  • Nowa grafika i poprawiona mechanika
  • Ogromny wybór wszystkiego, co wiąże się z piłką nożną
  • Ponad 150 zespołów do wyboru
  • Ponad trzysta osiągnięć i pucharów
  • Ponad pięćdziesięciu graczy, którzy ukończą Twój zespół

Wady gry:

  • Reklama i wszechobecny donat, który przeniknął we wszystkie aspekty gry.
  • Bardzo niewygodne zarządzanie
  • Wiele nieprzyjemnych błędów, które będziesz regularnie zauważał.

Rezultat: gra Stickman Soccer 2018 jest logiczną kontynuacją poprzednich części, które były zbyt trudne do wypuszczenia przed Mistrzostwami Świata, więc kiedy i jeśli wszystkie aktualne problemy zostaną naprawione, gra na pewno uzyska zasłużoną popularność, ale w tej chwili jest tylko jeden wniosek - twórcy pośpiech.


Reklama

Pobierz Stickman Soccer 2018 2.3.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Critical server fix
informacje ogólne
wersja 2.3.3 (43)
Data umieszczenia 2020-10-27 16:15
rozmiar 73.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/14 08:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |