Ghost Pop!
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ghost Pop! jest to zręcznościówka dla Androida, w której będziesz kontrolować bohatera, który przemierza mroczne leśne korytarze pełne duchów, a to, jak rozumiesz, jest niebezpiecznym przeciwnikiem, którego główną słabością jest światło!

Przygotowaliśmy grę w studiu PlaySide, które już wielokrotnie pojawiało się na naszej stronie w takich projektach jak Drift It!, Icy Ropes i Monkey Ropes, więc najprawdopodobniej znasz ich prace. Przy okazji warto zauważyć, że ta gra nie jest dla nich najlepiej znana, dlatego aktywnie się rozwijają i najprawdopodobniej wciąż czekamy na kilka ciekawych projektów!


Istota gry jest dość prosta - musisz spróbować dotrzeć tak daleko, jak to możliwe, a może nawet dotrzeć do punktu końcowego swojej podróży, ale twórcy milczą taktownie o jej istnieniu. Niemniej jednak, gra nie może być nazwana jeźdźcem, chociaż jeśli to zrozumiesz, nie możesz przestać, a także przyspieszyć, ale w tym przypadku gra będzie bardziej jak przewijana strzelanka, która byłaby niewłaściwa. Ponadto, w przeciwieństwie do większości rastrów, ta gra jest nadal podzielona na punkty kontrolne, więc za każdym razem, począwszy od samego początku, nie musi. W drodze od ciebie nie za wiele - niszczenia duchów za pomocą latarki i zbierania różnych bonusów, które odblokują nowych bohaterów i latarki, a nawet pompowania twoich umiejętności, aby uzyskać jeszcze więcej. Przy okazji, na końcu każdego punktu kontrolnego będziesz czekał na niebezpiecznego bossa, czy uda mu się go pokonać?


Funkcje:

  • Dość złożona i oryginalna rozgrywka
  • Mnóstwo bohaterów i różnych latarek
  • Różni wrogowie i wielcy bossowie
  • Wiele parametrów do poprawy
  • Piękne i interesujące lokalizacje

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Są też zakupy, ale nie są one obowiązkowe

Dolna linia: Ghost Pop! jest to zacieśniająca arkadka, która w ogólności jest bardzo oczywista, ponieważ tutaj można uzyskać świetną rozgrywkę i dobrze się bawić.


Reklama

Pobierz Ghost Pop! 2.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Spooky Halloween Update!
- New spine chilling characters to unlock.
- Terrifying torches to keep you safe at night.
- Squished some supernatural bugs just for you.
- Performance fixes to keep the ghosts away!
informacje ogólne
wersja 2.1 (19)
Data umieszczenia 2018-11-16 15:12
rozmiar 55.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/15 12:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |