Super One More Jump
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Super One More Jump z pewnością nie jest klasyczną platformówką, ale jest wykonywana w 2D i pikselach, więc na ogół jest to dokładnie to, czego potrzebujemy, przynajmniej jeśli lubisz klasykę. Oczywiście gra przypomina jeden inny projekt, ale omówimy to nieco później.

Przygotowano grę w SMG Studio, z powodu której nie jest to pierwszy, a nie ostatni projekt, a ich najbardziej popularne dziecko działa w gatunku wyścigowym i ma długą nazwę Thumb Drift - Gra wściekłego driftingu samochodowego i wyścigowego, ale ponad pięć milionów pobrań jest w pełni zrekompensować.


Wracając do gry, trudno nie przypominać serii gier o nazwie Geometry Dash, która jest o wiele bardziej skomplikowana i znacznie bardziej popularna, a jej twórcy, niczym szydercy, wypuszczają kilka poziomów w roku ... Jednak wszystko wygląda jak mechanika, zarządzanie i projektowanie Niemniej jednak nowość ma swoje mocne strony, które należy odnotować. Na początek - doskonała fizyka, która w tym przypadku jest bezpośrednio powiązana z prawami grawitacji, która działa na białej powierzchni, to trochę się przyzwyczai i użyje, bo tylko w ten sposób możesz czuć się pewnie. Złożoność gry jest mniejsza, co oznacza, że ​​możesz grać o wiele spokojniej i nie niszczyć swoich nerwów jak w Geometry Dash, to tylko wtedy, gdy jest układ gry, musisz szukać czegoś innego. Między innymi gra ma wiele poziomów i prawie codziennie jest ich więcej, poza tym jest dość duża liczba postaci, co także wprowadza pewną różnorodność.


Funkcje:

  • Ponad 150 poziomów, z których każdy pracował rękami, czułymi i uważnymi
  • Regularnie pojawiają się nowe poziomy
  • Ponad 80 znaków do odblokowania
  • Ładna grafika w pikselach
  • Doskonała fizyka i mechanika
  • W grze nie ma reklam

Wady gry:

  • Są skąpe zakupy, bez których możesz łatwo zarządzać

Konkluzja: ktoś może bezpiecznie powiedzieć, że Super One More Jump jest klonem lub kopią bardziej znanej gry, ale w rzeczywistości nie jest gorszy, a pod pewnymi względami nawet lepszy, pomyśl o tym;)


Reklama

Pobierz Super One More Jump 1.1.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
:D
informacje ogólne
wersja 1.1.5 (32)
Data umieszczenia 2018-06-26 00:38
rozmiar 70.98 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje SMG Studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/17 07:03
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |