Epicka łyżwiarz 2
0 (0)

Epicka łyżwiarz 2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Epic Skater 2 to gra zręcznościowa dla Androida, w której zarządzasz łyżwiarzem, który, jak w ostatniej części, znajduje się w dość trudnych sytuacjach, z których możesz mu pomóc.

Przygotował grę w studio Your Daily Fill, z powodu której tylko dwa projekty, ostatnia część gry i nowość, która jest drugą częścią, jak nietrudno zgadnąć ... Ostatnia część była dość udana i udało się zebrać ponad pięć milionów pobrań, które całkiem sporo, zwłaszcza na te lata, które zmusiły deweloperów do zrobienia czegoś nowego.


Jeśli tak, to jeśli chodzi o rozgrywkę, programiści nie mogą niczego zmienić, to ta sama rolka, więc będziesz jeździć na łyżwach, pokazywać różne sztuczki i tracić komórki nerwowe w trudnych obszarach. Na małe rzeczy - tak, jest wiele zmian, ale to, co najbardziej warte uwagi, nie zmieniło się tak bardzo ... Jak rozumiesz, porozmawiamy o komponencie wizualnym i jeśli porównamy ostatnie aktualizacje poprzedniej części i sekundy, natychmiast staje się jasne, że wykres i zmienione, to najprawdopodobniej nie zauważysz. Należy również wziąć pod uwagę, że przez cztery lata widzowie już uciekali przed nowymi projektami i najprawdopodobniej niewielu zapamięta, co było w ostatniej części. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobre, ponieważ "od zera" gra wygląda dobrze i będzie zadowolona z różnych treści, ale tak czy inaczej, trudno powiedzieć, że zrobiła duży krok naprzód przez lata i w porównaniu do ostatniej części.


Funkcje:

  • Wciąż pozornie nowoczesna grafika i dobra fizyka
  • Ponad 600 punktów, dzięki którym możesz nadać swojej postaci wyjątkowy wygląd (około miliarda kombinacji ... wystarczy dla wszystkich!)
  • Ponad 24 poziomów w trybie kariery
  • Istnieje tryb nieskończoności, który obejmuje więcej niż 10 lokalizacji i 1500 kombinacji poziomów
  • Ponad cztery tuziny różnych sztuczek

Wady gry:

  • Jest reklama, są zakupy
  • Zarządzanie nadal nie jest najwygodniejsze

Podsumowując: gra Epic Skater 2 może nie sprostać oczekiwaniom milionów graczy, którzy jednocześnie dawali mu wystarczająco dużo czasu, ale tak czy inaczej, jest to doskonała gra w swoim gatunku, abyśmy nie byli wobec niej surowi.


Reklama

Epicka łyżwiarz 2 dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/17 09:05
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |