Zły dziadek
2 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Wściekły dziadek jest strzelnicą dla twojego androida, którą programiści z jakiegoś powodu zadają jako salon gier, choć przez większość czasu po prostu strzelasz!

Przygotowałem grę w studiu YgDevApp, na konto której jest to szósta gra, to tylko te pięć poprzednich wyraźnie nie są zbyt popularne, które tak czy inaczej przyjdą do nich nieco później, ale nie teraz, najwyraźniej, czegoś im brakuje.


Należy od razu zauważyć, że gra otrzymała dość interesującą, ale jednak specyficzną wielokątną grafikę, która może nie przemawia do wszystkich, ale jest to w każdym razie bardziej istotne niż piksele, do których wielu programistów często zwracało się tak często. Znaczenie tego, co się dzieje, sprowadza się do potrzeby strzelania wronami, które, jak widać, atakują ogród naszego bohatera, który zdecydował się ostatecznie udać na ścieżkę wojenną i zniszczyć je w najbardziej skuteczny sposób - od broni! W grze nie ma żadnych poziomów, więc za każdym razem, kiedy to nastąpi, dopóki nie stracisz co najmniej jednego ptaka, stracisz i w zależności od tego, ile czasu otrzymasz na nagrodę. Oczywiście gra nie kończy się na tym, ale raczej zaczyna się, ponieważ możesz kupić nowe ubrania dla swojego bohatera i, co ważniejsze, nową broń, która strzela szybciej i ładuje się szybciej, co pozwoli ci pozostać jeszcze dłużej i uzyskać więcej jeszcze więcej nagród.


Funkcje:

  • Interesująca gra, odwołująca się do klasyki na konsolach 8bit
  • Duży wybór broni i lokalizacji
  • Mnóstwo ciekawych ubrań i innych akcesoriów
  • Prosta obsługa
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Ale reklama jest, ale nie przeszkadza

Rezultat: gra Angry Grandpa to prosta i dość pozytywna strzelanka, którą można nazwać arkadą i zwykłą. Jeśli znaczenie tego, co się dzieje, nie jest dla Ciebie najważniejsze - możesz pobrać grę i sprawdzić, czy to możliwe, że Cię zainteresuje.


Reklama

Pobierz Zły dziadek 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
new weapons
improved graphics
new maps
informacje ogólne
wersja 1.1 (2)
Data umieszczenia 2018-11-16 15:11
rozmiar 40.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.03★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/19 09:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |