AXE.IO - Brutalne Pole Bitwy Survival
4.4 (5)

AXE.IO - Brutalne Pole Bitwy Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra AX.IO - Brutal Survival Battleground to internetowa akcja dla twojego androida, która jest tworzona na słynnej platformie, znanej już setkom milionów graczy, głównie dzięki grze Agar.io i wielu innym, którzy podnieśli tę falę i byli w stanie pozyskać publiczność. Sprawdzimy, co cię interesuje w tej grze.

Przygotował grę w studiu Crescent Moon Games, na konto której jest wiele ciekawych projektów, wśród których można zobaczyć najbardziej popularne gry, takie jak strzelanka Neon Shadow czy Monkey Racing, które mogą pochwalić się niemal milionami pobrań, ale nawet za 5 nikt nie przeszedł, więc w tym projekcie wyraźnie mają wielkie nadzieje! Przy okazji, nie zapominajcie, że stworzyli niesamowitą grę The Deer God, która zdobyła tylko 5000 pobrań, ale tylko dlatego, że została opłacona, a na Androidzie jest to bardzo niepopularny format.


Nowość, na szczęście, jest dystrybuowana całkowicie bezpłatnie, aby każdy mógł ją pobrać i sprawdzić, jak bardzo jej się podoba, ale jednocześnie, jeśli zdecydujesz się na jej dalsze granie, będziesz musiał zmierzyć się z reklamą i zakupami, ale jak zwykle, możesz się bez nich obejść.

Znaczenie gry jest dość proste - udajemy się na dość małą, ogrodzoną arenę i staramy się nie zginąć i nie zabić tylu wrogów, ilu się da, aw rzeczywistości każdy, kogo zobaczysz, będzie twoim przeciwnikiem. Sytuacja jest dość typowa, ale w żetonach gry słuszne jest zapisanie faktu, że to, co się dzieje, jest oparte na mitologii Wikingów, a wszystkie postacie tutaj również są Wikingami, a to już wzbudza duże zainteresowanie i zostanie dobrze przyjęte, zwłaszcza po tym, jak jest popularne. seria.


Funkcje:

  • Dynamiczna rozgrywka i wysokiej jakości online
  • Szeroki wybór postaci, każdy z własną charakterystyką
  • Kilka aren, dla odmiany
  • Są szanse na rozwój twojej postaci
  • Interesująca grafika i piękna mechanika

Wady gry:

  • Zakupy i reklama mają być miejscem
  • Równowaga między niektórymi typami bohaterów jest wyraźnie naruszona

Rezultat: gra AXE.IO - Brutal Survival Battleground może wydawać się niezrównoważona, co irytuje niektórych graczy, ale wydaje się nam, że twórcy tego i próbowali osiągnąć, pokazując, że nie będzie takiej samej walki. Całkiem interesujące podejście, nie sądzisz?


Reklama

Pobierz AXE.IO - Brutalne Pole Bitwy Survival 1.6.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Improved the should view camera, you can aim and turn around by swiping on the screen;
Improved the gameplay of multiplayer game modes, adjusted the loot spawn for a more competitive match;
The reward for killing a high level opponent is increased;
Fixed the bug when interstitial ads is played the game will freeze;
Interstital ads will be disabled for players who have purchased any diamond pack.
informacje ogólne
wersja 1.6.3 (63)
Data umieszczenia 2018-09-03 06:50
rozmiar 75.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.38★ 87.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/20 09:39
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |