Bruce Lee Dragon Run
1.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bruce Lee Dragon Run to gra zręcznościowa dla Androida, która nie tylko otrzymała tę nazwę, ponieważ główny bohater jest bardzo podobny do słynnego Bruce'a Lee! Będzie musiał poradzić sobie z tym, że jest bardzo dobry w bieganiu, skakaniu i biciu. Oczywiście wszystko to jest realizowane w pięknej powłoce, znanej wszystkim fanom twórczości studia Ketchapp, które w ostatnich latach zgromadziło całkiem sporo.

Przy okazji, trochę o studiu Ketchapp, które, jak pamiętacie, zawsze mogło zadowolić nas oryginalnymi grami, z których każda miała swoje własne unikalne żetony, ale w tym przypadku jedynym chipem gry jest główna postać ... Nie to, że nie jest fajne, ale w rzeczywistości na jego miejscu może być każdy ...


Rozgrywka okazała się dość zrozumiała, ale jednocześnie bardzo trudna. Twój problem jest typowy dla gatunku, który możesz bezpiecznie dołączyć do formatu "rzadkiego", ponieważ nie masz określonego celu, ale musisz działać tak daleko, jak to możliwe. Oczywiście po drodze będzie wiele przeszkód, w tym kręte odcinki dróg i klify, które należy przeskoczyć, czasami napotkamy wrogów, którzy poruszą się w twoim kierunku, mogą skakać lub uderzać, według własnego uznania i wielu innych przeszkód, których należy unikać. Po drodze musisz zbierać złote monety, które pełnią rolę lokalnej waluty i mogą być wydawane na pozyskiwanie innych postaci, aw tej sytuacji gra na ogół traci każdy chip i nawet nie pasuje do jej nazwy. Warto również zauważyć, że poziomy będą generowane losowo za każdym razem, gdy zacznie się od nowa, więc potrwa to trochę dłużej, aby się nudzić.


Funkcje:

  • Ładna grafika i wspaniała animacja, Ketchapp powracają
  • Niekończąca się rozgrywka
  • Poziomy są generowane losowo za każdym razem
  • Wielu wrogów i przeszkód
  • 16 znaków

Wady gry:

  • Dość dużo reklam, które można wyłączyć za 4 USD

Bruce Lee Dragon Run jest dobrym jeźdźcem i dobrą, wysokiej jakości arkadą, ale trudno będzie znaleźć w nim osobny chip, ale od tego dewelopera wciąż na nie czekamy.


Reklama

Pobierz Bruce Lee Dragon Run 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (6)
Data umieszczenia 2018-06-21 06:37
rozmiar 30.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/21 07:23
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |