Linedoku
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Linedoku to zestaw zagadek dla twojego Androida, co oznacza, że ​​nie masz po prostu kolejnej okazji do rozciągania swoich mózgów, ale także możliwości zrobienia tego na wiele sposobów, przez którąkolwiek z prezentowanych w tym przypadku.

Przygotował grę w studio Mindmill Puzzle Games, z powodu której tylko dwie zagadki, to i gra o nazwie Tangrams Blocks, która jest trochę jak arigami. Jednak nowości udało się już zebrać ponad milion pobrań, co oznacza, że ​​jest o wiele bardziej interesująca;)


Jaka jest gra w zagadki, które tak dobrze rozumiesz, poza tym zazwyczaj jest to dość łatwe do zrozumienia i jakoś jest to częścią układanki, nie sądzisz? W każdym razie, tutaj przedstawiamy aż dziesięć różnych opcji treningu twojego umysłu, z których niektóre opowiem trochę.


Pierwszą z naszych list jest tryb gry "Labirynt", który w istocie jest labiryntem i sam w sobie reprezentuje, a Twoim zadaniem jest znaleźć wyjście, łącząc zaznaczone punkty na boisku.

Następny tryb nazywa się "pętlami" i jest już bardziej skomplikowany i interesujący, ponieważ będziesz musiał uwzględnić myślenie przestrzenne, ponieważ musisz tworzyć kształty 3D, które przy obrocie będą dawać pożądany rezultat.

Następnie czekasz na tryb "krzyżowy", który w rzeczywistości jest odmianą sudoku, więc jeśli klasyczna gra jest już nudna, możesz spróbować.

Następnie musisz pracować z kolorami, ponieważ tryb ten nazywa się "Color flow", ale już napotkaliśmy coś takiego, tutaj chodzi o to, aby połączyć kolor pojedynczego punktu z ciągłą linią, raczej interesującą i niezaliczoną jako osobna gra.

Dwa inne tryby zakładają pracę z kolorowymi blokami i mogą wydawać się interesujące, a to nie jest cały zestaw zagadek, które czekają na Ciebie!


Funkcje:

  • Tuzin łamigłówek, które są połączone w jednej aplikacji, jest genialny!
  • Ładny design bez dodatkowych punktów
  • Podsumowując, gra oferuje ponad 4500 poziomów ...
  • Dostęp do Internetu nie jest wymagany, możesz grać w trybie offline
  • Wiele poziomów trudności
  • Zawartość jest regularnie aktualizowana
  • Tabele z zapisami i liderami

Wady gry:

  • Obsługiwane są reklamy i zakupy

Konkluzja: jeśli szukasz łamigłówki, ale zgubiłeś się w zgadywaniu, którą grę pobrać, a następnie pobierz Linedoku, a otrzymasz od razu ogromny wybór, który zawiera jedne z najciekawszych przedstawicieli tego gatunku.


Reklama

Pobierz Linedoku 1.9.18 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.9.18 (232)
Data umieszczenia 2021-04-09 12:56
rozmiar 12.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/21 09:27
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |