Merge Star: Adventure of a Merge Hero
0 (0)

Merge Star: Adventure of a Merge Hero

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Merge Star: Adventure of a Merge Hero jest hiterem androida, w którym zostaniesz rzucony w zamierzchłych czasach, a kolejna fantazja twórców, którzy wymyślili wojownika, którego siła polegała na umiejętności łączenia obiektów i stawania się jeszcze silniejszym po każdej unifikacji, czy motyw kliknięcia jest już śledzony?

Przygotowaliśmy grę w studiu NANOO COMPANY Inc., która obecnie ma tylko osiem projektów, z których każdy jest dość interesujący, ale niezbyt popularny, z wyjątkiem gry fabularnej Dark Sword, która, jak wiele innych, daje trochę klasyki, co jest całkiem miłe.


Najważniejszą rzeczą w rozgrywce, co robili programiści, więc udało jej się utrzymać ją bardzo uzależniającą, nawet pomimo obfitości pilotów i całej gamy opcji, które wszystkie razem wypracowały. Dodatkowo programiści mogli znaleźć świetną muzykę, która nie przeszkadza nawet po wielu godzinach, co jest dość ważne, ponieważ jak już pisaliśmy, gra ciągnie się, a nie każdy lubi wyłączać dźwięk;)

Ta sama rozgrywka jest w jakiś sposób związana z niszczeniem potworów i rozwojem twojej postaci, co jest dość zwyczajną sytuacją, ale wciąż biorąc pod uwagę dobry zasięg widzenia i wiele cech - niezwykle ważny parametr, bez którego ten gatunek wcale nie jest.


Funkcje:

  • Doskonała grafika rysunkowa
  • Prosta obsługa i przyjazny interfejs użytkownika
  • Łącz obiekty, by stworzyć coś lepszego
  • Ponad 140 różnych broni i sprzętu
  • Wiele ulepszeń dla twojego bohatera i nowych lokalizacji

Wady gry:

  • Obecność reklam i zakupów w pilotach od dawna przeszkadza, ale tak właśnie jest
  • Ale fakt, że ilość czasu i zasobów na pompowanie bohatera rośnie wykładniczo, nie jest wystarczająca dla nikogo, w pewnym momencie wszystko stanie się bardzo długie ...

Rezultat: Merge Star: Adventure of a Merge Hero to świetny clicker, który jest gotowy do dodania do kolekcji tego gatunku na twoim Androidzie i urzeka Cię przez wiele dni, a nawet tygodni.


Reklama

Pobierz Merge Star: Adventure of a Merge Hero 2.6.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 2.6.2 (93)
Data umieszczenia 2021-08-11 21:24
rozmiar 51.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/22 07:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |