to jest SUENO
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

W ostatnich latach branża gier mobilnych wykazała bezprecedensowy wzrost liczby wydanych gier. Ze względu na stosunkowo niski próg wejścia (dzięki, Unity), wielu próbowało swoich sił w tej dziedzinie. A dziś rozważane jest nowe dzieło rosyjskiej branży gier, a mianowicie arcade to SUENO , które możesz pobrać za darmo na swojego Androida!


Kiedy próbujesz zrozumieć fabułę, możesz zarobić ból głowy. Tylko nazwa w przejrzysty sposób wskazuje na początku, dając duże pole do lotu twórczej myśli i wyobraźni.

Rozgrywka jest rodzajem skoczka, w którym należy manewrować między platformami, unikając zarówno pośrednich niebezpieczeństw, jak i samych platform (przypomina część Doodle Jump, ale tylko ogólne cechy, mechanika i zarządzanie są różne). Gra jest doprawiona ładną grafiką pikselową, która zdecydowanie nie spowoduje odrzucenia przeciętnego gracza. Przystosowanie się do procesu gry jest dość szybkie, co ułatwia również misja szkoleniowa, zaprojektowana na kilka minut.


Najciekawsza rzecz zaczyna się po przyzwyczajeniu się do procesu gry, który obfituje w coraz większą złożoność. Przy każdym nowym skoku gracz staje się trudniejszy, platformy nie są tak powolne jak wcześniej, wszystko, co wleciało do gracza, teraz leci jeszcze szybciej, a pośrednie przejścia między sekcjami poziomu i prawie podwojenie złożoności w drugiej połowie poziomu nie pozwalają wielu ustawić wysokich rekordów.

Komponent wizualny ma bogatą różnorodność lokalizacji, dzięki czemu gracz zawsze może wybrać właściwy "klimatyczny" w rozgrywce. Istnieje 6 lokalizacji dostępnych dla waluty gry, w której roli są monety, a także 6 lokalizacji za symboliczną opłatą. Zarabianie monet nie wydaje się trudne, można je zdobyć zarówno w trakcie gry (są one hojnie generowane na sposób gracza), jak i do oglądania reklamy.

Przy okazji, o reklamie. Gra nie wymusza oglądania filmów, są one oglądane tylko na życzenie gracza, więc nie oczekuj po następnej śmierci reklamy na całym ekranie bez zgody gracza.


Podsumowując, możesz polecić tę grę fanom krótkich sesji gry i prostego zarządzania. Dobra grafika w stylu retro, bez błędów, płynna animacja, wysoka powtarzalność poprzez generowanie każdego poziomu - to właśnie przyciąga tę grę i co o tym myślisz?


Reklama

Pobierz to jest SUENO 1.20 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Stable build.
informacje ogólne
wersja 1.20 (18)
Data umieszczenia 2018-11-16 07:56
rozmiar 16.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
3.1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/23 09:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |