Runaway Toad
4.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Runaway Toad to gra zręcznościowa dla androida, w którym zagrasz dla żaby, która jest w rzeczywistości księciem, ale on zdecydował, że uciążliwy związek z księżniczką nie jest dla niego i uciekł, szukając czegoś nowego i być może bardziej pociągającego dla niego , a pomożesz mu w tym!

Przygotowaliśmy grę w studiu Shini Co., które obecnie ma tylko dwie gry i ciężko powiedzieć, że stały się popularne, ale możliwe, że jest to tymczasowe i może na zawsze, ale jakoś z najlepszymi z dwóch gier, dzisiaj po prostu wprowadzasz;)


Nawiasem mówiąc, interesujący układ, działający tytuł gry - Grumpy Frog 2, to tylko pierwsza część, której nie mogliśmy znaleźć, jeśli wiesz, gdzie ona jest - napisz w komentarzach!

Wracając do rozgrywki, natychmiast stoi (i będzie musiał) zwrócić uwagę na początkowy wygaszacz ekranu, który jest raczej krótki, ale bardzo interesujący. Pokazuje wiele żab w inkubatorach, które są zdecydowanie smutne, potem pojawia się ciemna sylwetka księżniczki, wyrywa naszego bohatera i próbuje pocałować, ale w tym momencie ucieka. Oczywiście, wie, co się tam dzieje i wolał pozostać żabą, zamiast rzekomej transformacji w przystojnego księcia, a może nie jest taki przystojny?

W każdym razie będziemy musieli istnieć w roli żaby, która musi przeskakiwać przeszkody, łapać owady i unikać wrogów, ponieważ ucieka potencjalny książę, wszyscy szukają, co oznacza, że ​​będziemy musieli ukrywać się i szukać naszego losu!


Funkcje:

  • Poziomy są generowane losowo, będzie to interesujące
  • Całkiem prosta kontrola, możesz obsłużyć jeden palec
  • Kilka trybów gry - spokojny i dynamiczny
  • Setki zadań, które czekają na Ciebie
  • Sekrety i inne ciekawe żetony
  • Piękna grafika i ilustracje
  • Bagno ... to uspokaja ...
  • Brak reklam i skąd to się bierze w tych częściach?

Wady gry:

  • Pełna wersja płatna i będzie kosztować 3 dolary

Wynik: gra Runaway Toad jest całkiem dobrą implementacją, pięknym obrazem i innymi typowymi żetonami, ale co z płatną wersją jest niejakie wątpliwe, jednak pobierz grę i zobacz za darmo.


Reklama

Pobierz Runaway Toad 1.96 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.96 (813)
Data umieszczenia 2021-06-25 07:07
rozmiar 64.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Shini Co. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/07 09:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |