Król Zombie Hunter
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Zombie Hunter King , jak twierdzą twórcy, jest działaniem i generalnie mają rację, jest tu sporo ruchów, ale nie nazwali go strzelanką, co jest całkiem poprawne, a wyjaśnimy dlaczego!

Przygotował grę w dość znanym i bardzo popularnym studio o nazwie Mobirix, a prawdopodobnie jest nieznany wielu fanom światowych przebojów, jednak ma kilka gier z liczbą pobrań, które już dawno przekroczyły 10 milionów! Są nazywane królem piłki nożnej lub haczykiem, a przy okazji, po raz pierwszy twórcy ujawniają tematy zombie, zobaczmy, co z tego wyszło ...


Przejdźmy od razu do sedna, jeśli myślisz, że w końcu mamy pełnoprawnego lub blisko tego strzelca - nie, to znowu jest strzelnica, która po raz kolejny stara się wyglądać jak strzelanka, co oczywiście trochę denerwuje. I w pierwszych sekundach gry można uzyskać dawkę nadziei, ponieważ widzimy klasyczny obraz, widok z oczu i cud, my sami biegniemy naprzód, ale potem programiści się odrywają. Po osiągnięciu pewnego punktu kontrolnego zdolność poruszania znika, a przed pojawieniem się dość dziwnych zombie, które muszą zostać postrzelone. Co jest dziwnego w zombie? Co najmniej, że tego samego rodzaju zombie są ubrane w ten sam sposób, najwyraźniej, tak że można je odróżnić i pojawiają się z powietrza, a czasem o wiele bliżej, niż byś chciał. Więc wszystkie twoje dalsze działania są zredukowane do strzelania i gromadzenia punktów, które możesz wydać na nową broń, a biorąc pod uwagę dość słaby szczegół, nie jest nawet jasne, skąd pochodzi 16 + ...


Funkcje:

  • Kilka rodzajów zombie, w tym bossów zombie
  • Dwa tuziny różnych broni
  • Broń może być pompowana, jak w każdej innej kresce
  • Wiele poziomów i zadań
  • Istnieje tryb pvp do rywalizacji z innymi graczami

Wady gry:

  • Grafika średnia, dziś jest to już słabo cytowane
  • To jest strzelnica, która próbowała zostać strzelanką, ale nie mogła ...
  • Reklamy i zakupy - oczywiście są z nami;)

Wynik: jeśli chcesz strzelać głupio - pobierz grę Zombie Hunter King za darmo i kontynuuj, a jeśli chcesz czegoś bardziej normalnego, to będziemy musieli zajrzeć na naszą stronę w poszukiwaniu innych gier, na szczęście mamy ich dużo!


Reklama

Pobierz Król Zombie Hunter 1.0.43 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Improved game system
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.43 (71)
Data umieszczenia 2021-03-10 21:25
rozmiar 51.21 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
1.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/05 09:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |