VectorMan Classic
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

VectorMan Classic to gra klasyczna, platformowa, pikselowa, retro, a nawet akcja, nazwij grę, co chcesz, ale jej "seksualne" cechy w tym przypadku wyraźnie nie są na pierwszym miejscu, na pierwszy - to, że w ogóle się pojawiły, więc trochę głębiej w historii!

Przygotowaliśmy grę w studiu SEGA, którą zapewne wszyscy słyszeli na planecie, co przynajmniej w jakiś sposób kojarzyło się z grami, i należało im się należycie, nie zrobili remake'u ani nowoczesnej reedycji, zrobili grę w taki sposób, że wygląda na to, jeśli jest naprawdę stary, jest nawet cenny przycisk z dyskietką ... Jestem pewien, że wielu graczy nawet nie wie, co to jest!


Po raz pierwszy gra została wydana w 1995 roku, ponad 20 lat temu i już wtedy można ją było grać na obu komputerach i Sega Mega Drive, która stała się kultowa przez całe pokolenie. Co ciekawe, jego adaptacja zaczęła się dość dawno temu, od około 2003 roku, więc od tego czasu była na różnych konsolach, a nawet sprzedawana na Steamie. Nawiasem mówiąc, jest druga część, która jest również dostępna na komputerach PC i nowoczesnych dekoderach, ale jeszcze nie dotarła do platformy mobilnej.

Zgodnie z fabułą gry akcja rozgrywa się w roku 2049 (nie sądzisz, że może to w jakiś sposób odbijać się echem filmu biegnącego na ostrzu?), Kiedy ludzkość ostatecznie zaintrygowała naszą planetę i odleciała, aby zepsuć inną planetę, ale myśląc o przyszłości, zostawili kilka robotów, które miały oczyścić planetę dla ich powrotu. Jednak w wyniku banalnego błędu główny robot staje się dyktatorem i zniewala innych, dając do zrozumienia ludziom, że nie są oczekiwani! Mimo to zapomniał o jednym robocie, który był w podróży służbowej do Słońca, a kiedy wrócił, postanowił przywrócić sprawiedliwość i obalić dyktatora w imię przyszłości ludzkości! Epickie i znowu roboty zbuntowały się, niestrudzenie powtarzając to zdanie.


Funkcje:

  • Retro w 200%, wygląda na grę według współczesnych standardów przerażających
  • 16 szalonych poziomów, gra jest skomplikowana
  • Mnóstwo wrogów i umiejętności
  • Wszelkiego rodzaju wzmacniacze i bonusy

Wady gry:

  • Gra ma reklamy, ale za 2,5 USD możesz ją wyłączyć

Konkluzja: VectorMan Classic zdecydowanie nie jest najsławniejszym produktem legendarnej korporacji, ale nie przeszkadza mu to być piękną i ciekawą grą, o której wiele osób wciąż pamięta i będzie mogła cieszyć się procesem na swoim Androidzie!


Reklama

Pobierz VectorMan Classic 4.1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
We cleaned up some bugs!
informacje ogólne
wersja 4.1.2 (2020120220)
Data umieszczenia 2021-01-01 12:23
rozmiar 48.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje SEGA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/06 10:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |