Idle Shop Empire
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra " Idle Shop Empire" to kliknięcie dla androida, w ramach którego stworzysz całą sieć hipermarketów, w których ludzie będą kupować różnorodne produkty i być może uczynią cię najbogatszym! Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w tej przygodzie?

Przygotowano grę w studio GAMEBROS Dev., Dla którego ten projekt był pierwszy, ale sądząc po jakości wykonania, nie tylko nie był on ostatni, ale programiści już oczywiście robią to po raz pierwszy.


W przeciwieństwie do większości podobnych gier w duchu, nie musimy zaczynać od małego namiotu do sprzedaży lemoniady, który ma zostać przekształcony w duży sklep, natychmiast otrzymają Państwo duże centrum handlowe! Większość wiąże się ze sprzedażą wszelkiego rodzaju żywności, asortyment jest oczywiście skromny, ale to dopiero początek! Prawie natychmiast będziesz miał dostęp do sprzedaży małej elektroniki i innych gadżetów. Następny sklep pozwoli ci rozszerzyć gamę produktów, które sprzedajesz, i tak dalej, aż wyczerpiesz wszystkie możliwości gry i wyobraźni twórców, ale to jest długa droga. Zadanie będzie dużo, poradzi sobie z dostawą, rozwiązuje problemy z przechowywaniem towarów, wypożyczaniem ładowarek i innym personelem. Możesz wyruszyć w celu zwiększenia szybkości obsługi klienta, ale nie zapominaj, że jeśli kupujący będzie zbyt długo czekać na towary z magazynu - prawdopodobnie odejdzie, więc wszystkie te procesy będą musiały zostać połączone. Między innymi można pracować z cenami towarów, ale tutaj trzeba wydać jeszcze więcej wysiłku, ale wynik będzie tego wart.


Funkcje:

  • Rozwijaj sieć sklepów i wzbogacaj się z godziny na godzinę
  • Istnieje możliwość osiągnięcia zysku, nawet bez udziału w grze
  • Ponad dwa tuziny produktów
  • Twoja sieć może zawierać do 20 sklepów
  • Ładna grafika i przejrzysta rozgrywka

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, tak jak w przypadku większości innych pilotów

Rezultat: gra Idle Shop Empire to bardzo typowy, ale wciąż interesujący clicker, który pasuje nie tylko do fanów gatunku, ale wszystkich tych, którzy marzyli o swoim sklepie!


Reklama

Pobierz Idle Shop Empire 2.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
.- Improved Game Stability
.- Greater Custom Experience
.- Minor Bug Fixes!

Enjoy this enhanced version of the game and let us know how we can improve it!
informacje ogólne
wersja 2.0.3 (61)
Data umieszczenia 2020-07-13 12:55
rozmiar 22.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/26 07:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |