Duolaris
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Duolaris to strategia dla Androida, a także z gatunku, który możesz bezpiecznie nazwać RTS, co oznacza, że ​​akcje będą się odbywać w czasie rzeczywistym i nie pozwolą ci się zrelaksować.

Przygotowaliśmy grę w studiu FlyingBeagle Limited, która obecnie obsługuje tylko ten projekt, a wersja testowa tej gry jest nadal dostępna do pobrania, ale najprawdopodobniej zostanie wkrótce usunięta, ponieważ główny projekt został już wydany i jest przed tobą!


W każdym razie, ale zwróćmy uwagę na to, co się dzieje, ponieważ jest tu więcej niż wystarczająco interesujących chwil. Zaczniemy od samego formatu - karty są małe, a co najmniej jedno z nich z powodzeniem umieszczane jest na ekranie smartfona / tabletu, co jest bardzo wygodne, zwłaszcza gdy czekasz na całkiem aktywne działania. Drugim ważnym punktem jest grafika, przez długi czas nie zwracaliśmy uwagi na szczegóły i inne związane z tym kwestie, od razu widać, że gra została stworzona specjalnie dla platform mobilnych. Trzecim ważnym punktem jest sama idea, którą programiści z powodzeniem wdrożyli. Na początek z powodzeniem połączono obronę z ofensywą, a także stworzyliśmy dość jasny system do zrekompensowania rezultatów, jeśli nie złamiesz przeciwnika w wyznaczonym czasie, albo cię nie złamał, wtedy nikt nie będzie liczył, kto więcej strzelił, zostaniesz poinformowany, że to jest remis i nikt nic nie dostanie, co znacznie komplikuje możliwość zapisywania punktów gry, ale nikt nie chce robić gry, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że nie ma zakupów, a nawet reklam ...


Funkcje:

  • Doskonała grafika z dużą ilością szczegółów
  • Interesująca mechanika tego, co się dzieje
  • Wiele ciekawych funkcji i możliwości
  • W grze nie ma zakupów i nie ma reklam
  • Duży wybór jednostek

Wady gry:

  • Bez reklam, bez zakupów, możesz pobrać za darmo ... jakie są wady?

Najważniejsze: gra Duolaris to znakomity projekt z gatunku strategii, który jest obowiązkowy dla znajomych, zwłaszcza jeśli twórcy nie porzucą go i rozwiną go poprzez dodanie nowej treści. Przy okazji, z jakiegoś okropnego powodu, jest bardzo niewiele plików do pobrania dla gry, a to jest oczywiście warte więcej!


Reklama

Pobierz Duolaris 1.114 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- New islands.
- Network improvements.
- Balancing.
- Units navigation improved.
- Sare buttons
- Added "share" and "ours games" buttons.
- Minor bugfixes.
informacje ogólne
wersja 1.114 (14)
Data umieszczenia 2018-06-23 13:27
rozmiar 62.54 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/27 07:25
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |