Wandale
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Vandals , pomimo swojej kakofonicznej nazwy, to zagadka z elementami "ukrycia", w ramach której zanurzysz się w świat street artu, który w pewnym momencie przetoczył się przez wiele dużych miast i nadal manifestuje się regularnie i wszędzie.

Przygotowano grę w studio ARTE Experience, dla której jest to piąty projekt, ale generalnie, ponieważ większość ich projektów, takich jak ta, jest płatna, nie są one szczególnie popularne. Gra okazała się dość droga, przynajmniej w systemie Android, 5 $, nie ważne jak ... Ale jak już można się domyślić, gra jest tego warta!


Twój bohater jest jednym z tych, którzy lubią rysować graffiti na ścianach, aby dyskutować o nim dobrze lub źle, ale wszyscy wiemy, że tak się dzieje i każdy z nas gdzieś koniecznie widział takie rysunki. Najczęściej są to ponure ogrodzenia lub bramy, ale w ramach zmagań ze społeczeństwem i demonstracji ich nieposłuszeństwa, najbardziej strome rysunki zostały przekazane murom w zamkniętych terytoriach, dokąd pójdziecie. Wydarzenia podzielone są na najbardziej znaczące miasta, w tym stolice Niemiec, Francji i Japonii, Nowego Jorku, São Paulo. Każdy poziom reprezentuje jedno lub drugie terytorium, na którym będziesz czekał na strażników, alarmy, a nawet psy, ale czy to ma się zatrzymać na drodze do samorealizacji? Najprawdopodobniej nie! Musisz jednak włączyć mózgi i zdecydować, jak najlepiej dotrzeć do potrzebnego Ci punktu, zrobić coś i wydostać się samemu, bez obawy, ale czy nie będziesz dalej przenosił kreatywności na ludzi? Nie jest tajemnicą, że najciekawsza gra będzie dla tych, którzy są już zaznajomieni z głównymi wydarzeniami i ruchami street artu, ale nawet jeśli nie, to nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć, a sama gra okazała się bardzo interesująca.


Funkcje:

  • Ponad 60 poziomów podzielonych na różne lokalizacje i miasta na całym świecie
  • Ponad cztery tuziny najpopularniejszych rysunków z lat 60. ubiegłego wieku
  • Około dwóch tuzinów osiągnięć
  • Doskonała grafika i kilka opcji sterowania

Wady gry:

  • Wersja próbna nie jest, możesz dostać grę dopiero po zapłaceniu 5 $.

Rezultat: gra Wandale ma świetną bazę, zarówno fabularną, jak i ideologiczną, której trudno zaprzeczyć, i trudno jest znaleźć błąd w realizacji. Odważnie polecam grę dla wszystkich, którzy kochają graffiti i puzzle!


Reklama

Wandale dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/28 07:31
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |