Infinite West: gra logiczna
0 (0)

Infinite West: gra logiczna

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Infinite West: Puzzle to łamigłówka dla twojego androida, oparta na wydarzeniach z Dzikiego Zachodu, z kowbojami, bandytami i Indianami, ale tak się złożyło, że twój bohater nie jest szeryfem, jest raczej ofiarą ... ale o tym później.

Przygotowaliśmy grę w studiu Ape-X, z powodu której jeszcze nie widziano innych projektów, ale jeśli gry będą dość popularne, to na pewno się pojawią, jak bez tego? Niemniej jednak wracamy do samej gry, jest coś do opowiedzenia.


Fabuła gry opiera się na osobistej tragedii bohatera. Kiedyś był utalentowanym strzelcem, dawno już wycofał się z operacji wojskowych, ale los zadeklarował inaczej, stanął wobec brutalnego morderstwa swojej żony i dziecka, który wpadł w ręce miejscowego gangu, oczywiście, po tym postanowił wrócić i zemścić się na wszystkich, którzy byli zaangażowani i którzy staną mu na drodze, abyśmy musieli przeprowadzić lincz!

Rozgrywka gry jest realizowana krok po kroku i przypomina jednocześnie szachy i warcaby, a przynajmniej istnieją zasady, w przeciwieństwie do prawdziwej walki na Dzikim Zachodzie. Zastrzel tych, którzy są z tobą na tej samej linii i użyj noża, jeśli byli blisko wroga. Tak czy inaczej, nie możesz nazwać prostej gry, będziesz musiał myśleć i obliczyć każdy krok, i aby nie zagłębić się w mechanikę, fabuła gry będzie okresowo przyciągać uwagę, przypominając o tym, kim jesteś i dlaczego tu jesteś. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest zaskakujące, że gra była w stanie zdobyć nagrody i wiele pozytywnych opinii, rozgrywka jest tu naprawdę wciągająca i oryginalna!


Funkcje:

  • Doskonała grafika i profesjonalne działanie głosowe
  • Niesamowita powtarzalność i setki opcji dla każdego poziomu
  • Prosta obsługa i przejrzysta mechanika
  • Wzmacniacze mocy, dzięki którym staniesz się jeszcze bardziej niebezpieczny
  • Różne osiągnięcia, do których należy dążyć
  • Statystyki z liderami i zapisami
  • Poziomy są generowane losowo, bez monotonii

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, ale jak zwykle można się bez nich obejść

Konkluzja: Infinite West: Puzzle Game to nie tylko świetna gra logiczna, ale także ekscytująca historia, którą twórcy mogli dać w kreatywny sposób, za który zdecydowanie mogą podziękować!


Reklama

Pobierz Infinite West: gra logiczna 1.07 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Launching Android version 1.0!
informacje ogólne
wersja 1.07 (7)
Data umieszczenia 2018-06-23 13:36
rozmiar 51.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/28 09:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |