Surgeon Doctor 2018: Virtual Job Sim
0 (0)

Surgeon Doctor 2018: Virtual Job Sim

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Surgeon Doctor 2018: Virtual Job Sim , jak sama nazwa wskazuje, jest symulatorem lekarza dla Androida, ponadto ta gra jest pozycjonowana jako symulator pracy! Podobne gry były już na naszej stronie, ale częściej było to zadanie kierowcy ciężarówki lub farmera, co jest dość trudne do porównania z lekarzem, więc istnieje możliwość, że ta gra jest dużo bardziej znacząca, ponieważ bycie lekarzem jest znacznie trudniejsze niż siadanie do Koło ciężarówki ... Warunki szkolenia i odpowiedzialności są zasadniczo różne, ale nie w świecie wirtualnym!

Przygotował grę w studiu Tap2Play, LLC (Ticker: TAPM), na konto której jest wiele gier i symulacji, w tym, jeśli chcesz, możesz znaleźć prawie każdy gatunek, kolejnym pytaniem jest to, że trudno nazwać hity ... Wszystko jest zbyt uproszczone i niektóre innowacje wyraźnie się nie różnią, jednak ta gra wydawała nam się dość interesująca.


Rozgrywka jest bardzo zrozumiała, sama w sobie nie udaje, że jest stromym symulatorem uczenia się i to dobrze, tacy samouk lekarze są co najmniej niebezpieczni! Niemniej jednak w grze możesz stać się znakomitym specjalistą, a poza tym brakuje papierkowej roboty, którą zajmuje się każdy doktor, co oznacza, że ​​będziesz pracować tylko z pacjentami! W każdym indywidualnym przypadku otrzymasz opis zaistniałej sytuacji, ktoś musi przetworzyć i zszyć ranę, zdiagnozować kogoś i przepisać odpowiednie leczenie. Fajnie, że nie potrzebujesz do tego żadnych umiejętności, w prawym panelu zawsze będą dostępne opcje, które możesz wybrać tylko za pomocą prostej logiki. Niemniej złożoność będzie stopniowo rosnąć i im dłużej "pracujesz", tym bardziej złożone sytuacje będą się pojawiać, a to jest o wiele bardziej skomplikowane i interesujące!


Funkcje:

  • Przyjemna grafika i łatwa obsługa
  • Wiele różnych operacji chirurgicznych
  • Czy możesz zostać profesjonalnym chirurgiem?
  • Interesujące wydarzenia i płynny wzrost złożoności
  • W grze nie ma zakupów

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Gra ma ograniczenia co najmniej 16 lat, niektóre sceny nie są najprzyjemniejsze ...

Wynik: jeśli rola lekarza i chirurga jest dla ciebie interesująca, ale nie jest dostępna, gra Surgeon Doctor 2018: Virtual Job Sim to całkiem niezły sposób na zanurzenie się w tym złożonym, ale interesującym świecie.


Reklama

Pobierz Surgeon Doctor 2018: Virtual Job Sim 1.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Performance Improvement.
informacje ogólne
wersja 1.6 (7)
Data umieszczenia 2018-12-10 11:54
rozmiar 57.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/29 09:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |