Slickpoo: Evil Neighbour
3.8 (21)

Slickpoo: Evil Neighbour

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Slickpoo jest pozycjonowana przez programistów jako arcade, ale w rzeczywistości jest to horror, quest i stealth w jednej osobie, a gra łączyła jednocześnie kilka interesujących momentów, które już napotkaliśmy na dużym ekranie iw innych grach na Androida, ale okazało się po prostu wspaniały!

Przygotowała grę w studiu Klarens Orgon i natychmiast otrzymała ocenę 12+, ponieważ jest okropna, a mimo to będzie przeklinać, co jest całkiem odpowiednie w sytuacjach, w których upadniesz. Z innych ciekawych gier dewelopera warto wspomnieć tylko o Farming Evolution - Tractor, który jest symulatorem traktora, a nawet zebrał ponad 100 tysięcy pobrań.


Zacznijmy od tego, co od razu zauważyliśmy w tej grze. Twoim głównym wrogiem jest klaun, co oznacza, że ​​możesz spokojnie założyć, że jest to nawiązanie do filmu "It", wiecznego klasyka, który pomyślnie przeszedł w tym roku restart i będzie w stanie łaskotać nerwy fanów w 2019 roku. Następnie pojawia się odniesienie do filmu "Paranoia", w którym bohater, będąc w areszcie domowym i głównie z nudów, zaczął obserwować swojego sąsiada ... Wreszcie, ktoś może przypomnieć grę dla androida o nazwie Scary Neighborhood or Angry Neighbour Witaj z domu, który też trochę przypomina coś. Co mamy robić? Gra jest podzielona na odcinki, w ramach których każdy będzie miał zadanie, na przykład, wszystko zaczyna się od tego, że podczas obserwacji dowiadujesz się, że sąsiad zniknął i masz pięć minut na włamanie się do jego domu, z pominięciem alarmu i zbadaniem go, ponieważ że twoje podejrzenia od dawna uniemożliwiały ci spanie ...

Gra ma świetną grafikę, poczucie otwartego świata, ponieważ możesz swobodnie się poruszać, nawet jeśli jesteś ograniczony bardzo specyficznym zadaniem i niezapomnianym uczuciem strachu, dla którego gra jest warta pobrania.


Najważniejsze: w tym przypadku trudno jest znaleźć jakiekolwiek wady, ponieważ każdy znajdzie je dla siebie, ale to, co naprawdę musisz wiedzieć od razu, to że gra jest darmowa, ale jeśli zdecydujesz się przejść przez to całkowicie, będziesz musiał zapłacić około 2,5. dolarów, co wygląda całkiem rozsądnie.


Reklama

Pobierz Slickpoo: Evil Neighbour 1.2.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Privacy Policy added
informacje ogólne
wersja 1.2.5 (25)
Data umieszczenia 2018-10-01 10:40
rozmiar 69.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

slickpoo

slickpoo

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(21)
3.75★ 75.02%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/01 07:58
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |