Hole.io
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Hole.io to zręcznościówka dla Androida, w której ma konkurować z innymi graczami w jednym miejscu, co jest dość oczywiste dla każdego, kto jest już zaznajomiony z formatem gier ".io", które w tej chwili jest całkiem sporo. W każdym razie w tym przypadku będzie to o czarnych dziurach i to jest bardzo nietypowe!

Przygotowaliśmy grę w studiu, która już pojawiła się na naszej stronie, i niejednokrotnie nazywa się VOODOO i może być ci znana w takich grach, jak Paper.io (ponad 10 milionów pobrań, nawiasem mówiąc), Helix Jump (ponad 100 milionów pobrań!) A niektóre inne nieco mniej popularne projekty. Należy zauważyć, że dzisiejsza nowość również nie jest daleko w tyle, zgromadziła już ponad milion pobrań na androidach i nadal poprawia wydajność;)


Czas zwrócić uwagę na najciekawsze w tej grze, a mianowicie - jego rozgrywkę. Jak już zrozumieliście, będziemy rozmawiać o czarnych dziurach, które jak wiecie, wsysają wszystko do siebie i wysyłają je do nieznanego celu, istnieje wiele teorii na ten temat, ale nie mamy na nie czasu, ponieważ trzeba zarządzać jednym z nich czarne dziury, które z jakichś niewiarygodnych powodów znajdowały się w mieście! Zasada tego, co się dzieje, jest bardzo podobna do gry Agar.io, ale wciąż jest inna. Musisz kontrolować czarną dziurę, która porusza się na poziomie podłoża, absorbując wszystko, co w niej jest umieszczone. Będziesz musiał zacząć od małych rozmiarów, które są odpowiednie do ssania ludzi, filarów i innych niepozornych przedmiotów, ale im więcej je wchłoniesz, tym więcej będzie dziury i będziesz mógł wchłonąć samochody, małe budynki itd., Dopóki nie osiągnie rozmiarów miasta, jeśli masz czas, oczywiście, ponieważ za każdym razem dzieje się to przez ograniczony czas. Czy potrafisz wchłonąć kolejną czarną dziurę czarną dziurą - spróbuj się dowiedzieć, ale jakoś bardzo fajnie! A na końcu otrzymasz statystyki i miejsce, które możesz wziąć w trakcie swojej niszczycielskiej działalności;)


Funkcje:

  • Bardzo rozrywkowa, zabawna i wciągająca rozgrywka
  • Żywe miasto, które wydaje się bezgraniczne
  • Możesz grać z przyjaciółmi, którzy są w pobliżu
  • Masa żetonów, funkcji i innych treści

Wady gry:

  • Ciągle wisi baner reklamowy, usuń, który będzie kosztował 5 dolarów ...

Konkluzja: gra Hole.io nie okazała się idealna, pojawiają się problemy z zarządzaniem i inne, a nie najbardziej zwięzłe momenty, ale jakoś warto poświęcić czas i wysiłek, jaki włożył w to, aby znosić pewne niuanse.


Reklama

Pobierz Hole.io 1.16.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.16.1 (11532)
Data umieszczenia 2021-10-08 16:01
rozmiar 99.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/09 07:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |