Temat 8
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Subject 8 to gra akcji dla twojego androida, która w większości przypomina klasyczną arkadę, ale mimo to prawie cały twój czas kogoś zniszczysz, więc tytuł gry "akcji" słusznie trafił i oczywiście nie zamierzamy go kwestionować.

Został przygotowany przez programistę Nick Arcidy i tutaj warto zauważyć, że jest to jego pierwszy projekt, więc będziemy go wspierać i dziękujemy za tak interesującą próbę wygrania nawet małej, ale wciąż publiczności fanów.


Fabuła gry niestety nie jest, ale tak czy inaczej, uświadomić sobie, że praktycznie nie ma miejsca. Pojawi się następująca rzecz - Twoja bohaterka pójdzie naprzód (a dokładniej, od lewej do prawej) z wyciągniętą ręką, podczas gdy ona oczywiście ma albo super siłę, albo telekinezę, albo obce technologie, ponieważ musisz po prostu robić svaypas na przeciwnikach po prawej stronie części ekranu, ponieważ dosłownie przed nimi rozpadają się na kawałki, połówki i tak dalej. Na pierwszy rzut oka wszystko jest dość proste, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, szybko przekonasz się, że w zależności od przeciwników będziesz musiał robić różne swaje, a jednak, jak zwykle, im dalej, tym więcej będą. Nawiasem mówiąc, sądząc po projekcie, działania rozwijają się w Japonii, a to, co się dzieje, bardzo przypomina słynny anime "Elven Song", tylko bez litrów krwi, a wtedy gra już uzyskała ocenę 12 + ... Przy okazji, jedyny rezultat, jaki możesz osiągnąć - trzymaj się jak najdłużej, niestety nie ma tu innych wskaźników.


Funkcje:

  • Bardzo fajny design, szczególnie doceniany przez fanów anime
  • Proste zarządzanie svaypami
  • Złożoność będzie rosła gładko
  • W grze nie ma zakupów

Wady gry:

  • Jest trochę reklamy, która jest więcej niż do zaakceptowania
  • Niewiele statystyk, gra jest dość monotonna

Konkluzja: Temat gry 8 to raczej skromny projekt, rodzaj testu pióra, który przede wszystkim przylega do jego projektu, który nie jest taki zły, wielu autorów po raz pierwszy nie może nawet dać takich ... Przy okazji, dlaczego osiem? Jeśli ktoś wie - napisz w komentarzach;)


Reklama

Pobierz Temat 8 1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.4 (4)
Data umieszczenia 2018-07-10 20:02
rozmiar 70.41 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/11 09:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |