Za liniami Zombie
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Behind Zombie Lines to gra akcji dla twojego Androida, której główne postacie, oczywiście po głównym bohaterze, zostaną ukochane przez wszystkie zombie, które są liczne i które chcą świeżego mięsa.

Przygotowaliśmy grę w Gioco Studios, z którą wcześniej nie mieliśmy do czynienia, i szczerze mówiąc, jest to ich pierwsza gra z solidnych gier, wszystko inne - prymitywne układanki, kolorystyka i symulacja szlifierki ... to dziwne, prawda?


Pomysł na grę był dość ciekawy, ale coś, co już poznaliśmy, to tylko ten czas, a grafika jest lepsza i ogólnie wszystko jest o wiele bardziej interesujące, ponieważ można strzelać. Więc co tu się dzieje?

Fabuła gry jest dość prosta - jesteś jednym z tych, którzy przeżyli kolejną apokalipsę zombie, wiadomość jest dobra, to tylko wokół ogromnej liczby zombie, którzy chcą cię zjeść. Drugim problemem jest to, że jesteś otoczony, a teraz musisz przedrzeć się do wyjścia, więc masz tylko dwa zadania - biegać i nie ginąć. Uruchamianie bohatera nastąpi automatycznie, co trochę koreluje grę ze zwykłymi rastrami, ale drugie zadanie pomaga zrozumieć, że będziesz miał broń. Mamy więc jeźdźca, który był połączony z strzelanką, i dostajesz widok z pierwszej osoby! Większość przeciwników może być ominięta, co powinieneś spróbować, ponieważ wkłady są ograniczone, a ponadto jest ich sporo ... jak daleko możesz biegać i czy ogólnie jest koniec?


Funkcje:

  • Widok z pierwszej osoby i względnie swobodny ruch
  • Doskonała grafika
  • Unikalne wrażenia i wciągająca rozgrywka
  • Duży wybór broni
  • Broń może zostać ulepszona
  • Stoły z przywódcami

Wady gry:

  • Są zakupy reklamowe i aplikacje

Konkluzja: Behind Zombie Lines to bardzo dynamiczny projekt, który z pewnością zyska dobrą publiczność, która z pewnością doceni zarówno pomysł, jak i jego realizację.


Reklama

Pobierz Za liniami Zombie 1.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Bug fixes,
-Improved Performance.
informacje ogólne
wersja 1.9 (14)
Data umieszczenia 2019-08-08 04:07
rozmiar 74.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/12 07:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |