PRZEBUDZENIE
4.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra AWAKENING jest horrorem dla androida, który ma klasyczną, klasyczną interpretację i klasyczne podejście do tworzenia trwałego poczucia strachu i przerażenia, które wielu oczekuje i planuje uzyskać;)

Przygotowałem grę w studiu Blazes, dla którego jest to obecnie pierwszy i jedyny projekt, nie byłbym zaskoczony, gdyby studio składało się z jednej lub więcej osób, ale czy jest to tak ważne?


Gra rozpoczyna się od ponurego sporu o nasze sny, które czasami są koszmarne, ale myślałeś o tym, co może być koszmarem, który cię zabije? Biorąc pod uwagę nazwę i początek, łatwo zgadnąć, że cała fabuła tego, co się dzieje, będzie oparta na snach i okropnościach, które mogą kształtować naszą świadomość.

Fani gatunku horrorów z pewnością docenią początek gry, gdy na drodze naszego bohatera znajduje się miasto widmo, we mgle, a on już przekroczył tę trasę sto razy, ale po raz pierwszy spotkał się z miastem, nic ci nie przypomina? ;)

Miasto okazało się raczej ponurym miejscem, nie ma ludzi, jednak każdy podejrzany dźwięk może stać się znakiem, że wkrótce zginiesz ... Tak czy inaczej, jest wiele miejsc, sekretów, tajemnic i innych interesujących żetonów, które musisz wymyślić. Warto również zauważyć, że gra jest dostępna w dwóch wersjach - płatnych i darmowych, jest reklama za darmo, nie ma na nią reklamy, to wszystko różnice. Nawiasem mówiąc, płatne będą kosztować tylko 1 euro, więc jeśli to możliwe, możesz wesprzeć programistę.


Funkcje:

  • Mroczna i przerażająca atmosfera strachu i grozy
  • Duża liczba artefaktów dla twojej kolekcji
  • Interesująca i przemyślana fabuła
  • Przyjemna grafika i wygodna kontrola
  • Wiele łamigłówek i puzzli
  • Znakomite brzmienie, tworzące odpowiednią atmosferę

Wady gry:

  • Wersja bez reklam jest płatna, ale czy to jest problem?

Konkluzja: AWAKENING jest klasycznym gatunkiem w dosłownym i przenośnym sensie i bardzo dobrze, że jest dostępny dla Androida, czasami takie gry są bardzo rzadkie.


Reklama

Pobierz PRZEBUDZENIE 1.0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Added option for video settings
Added item names
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (5)
Data umieszczenia 2018-07-24 20:00
rozmiar 43.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Blazes na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/15 07:16
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |