Talking Tom Cake Jump
0 (0)

Talking Tom Cake Jump

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Talking Tom Cake Jump to skoczek lub skoczek dla Androida, którego głównym bohaterem będzie słynny kot Tom, lepiej znany z gry Talking Tom Cat, która od dawna była omijana przez inną podobną grę My Talking Tom, która zebrała więcej 500 milionów pobrań i to tylko na Androida! Pomyśl o tej liczbie ... Jeśli policzysz inne platformy i pliki do pobrania, które są pomijane przez Google Play, to jestem pewna, że ​​liczba ta łatwo osiągnie miliard, a jeśli weźmiesz pod uwagę, że populacja naszej planety ma tylko 7,5 miliarda, możesz sami wyciągnąć wnioski ...

Gra została przygotowana przez tego samego nieśmiertelnego dewelopera, Outfit7 Limited, który wyda tę franczyzę na kropelki i przez bardzo długi czas, tak, że w pojawianiu się nowych gier nikt nie wątpi, i to absolutnie nic dziwnego, ponieważ tym razem, ponieważ tak, to nowość i tak, to z udziałem kota Toma ...


Ponieważ publiczność gry jest początkowo zrozumiała dla wszystkich i stanowi ogromną większość dzieci, nic dziwnego, że rozgrywka była jasna, kolorowa i dość prosta. Wszystko, co musisz zrobić, to skakać, a po skoku wystarczy tylko nacisnąć ekran, trochę więcej uwagi, reakcje i powodzenia i wszystko gotowe, możesz ustawić rekordy!

Będzie mniej więcej tyle - nasz bohater (i mogą być tutaj inni, bohaterowie są zbierani z całej serii) będzie stał na przepysznym cieście, lewy lub prawy przesunie to samo, gdy jest bardzo blisko skoku iw momencie lądowania na zatrzyma się, tworząc swoistą wieżę. Oczywiście, jeśli nie masz czasu na skakanie lub wieża rozpada się - musisz zaczynać od nowa i tak dalej w nieskończoność, aż się znudzisz.


Funkcje:

  • Przyjemna grafika i łatwa obsługa
  • Jasna rozgrywka i wiele znajomych postaci
  • Rozgrywka rozluźnia się, nie tracisz na niej żadnych nerwów

Wady gry:

  • Gra ma wiele reklam, z których możesz się pozbyć, wyłączając Wi-Fi lub płacąc całkiem przyzwoitą sumę pieniędzy.
  • Dodatkowo, za pieniądze w grze można kupić amplifikacje i bohaterów, ale można grać bez niego.
  • Ponieważ lokalizacja jest nadal słaba, z wyjątkiem wersji w języku angielskim w tej chwili nie ma nic.

Konkluzja: Talking Tom Cake Jump jest świetnym przykładem tego, jak możesz zarabiać pieniądze na bardzo popularnym bohaterze i nie robiąc nic specjalnego. W rzeczywistości wszystko tutaj jest proste i całkiem miłe, ale od takiego giganta jak Outfit7 Limited zawsze oczekujesz czegoś więcej.


Reklama

Pobierz Talking Tom Cake Jump 1.2.6.331 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor gameplay improvements.
informacje ogólne
wersja 1.2.6.331 (130)
Data umieszczenia 2019-03-11 10:07
rozmiar 48.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/16 08:49
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |