Bloons Adventure Time TD
4.3 (6)

Bloons Adventure Time TD

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bloons Adventure Time TD to strategia dla androida, w której musisz radzić sobie z dość powszechnymi sprawami, szczególnie jeśli gatunek "tower defense" jest blisko ciebie. Jak sama nazwa wskazuje, gra otrzymała dość mocną podstawę od popularnych bohaterów kreskówek o tej samej nazwie, która natychmiast dodaje dużą liczbę odbiorców ...

Przygotowałeś grę w studio kiwi ninja, której większość graczy jest najprawdopodobniej nieznana, ale czy to jest problem? Seria gier opartych na kreskówce Adventure Time w ramach platformy Android nie jest najbardziej godna pozazdroszczenia, ponieważ wielu różnych programistów próbowało wdrożyć pomysły autorów i gdzieś się okazało, gdzieś nie, ale jakoś silny pakiet dwóch nazw nie jest Okazało się, ale tym razem to deweloperzy bardzo dobrze i sprawnie poradzili sobie z zadaniem, o czym będziemy rozmawiać. Nawiasem mówiąc, jeśli ktokolwiek jest zainteresowany tym, jak ten programista ma możliwość zrealizowania głośnego projektu, to spójrz na serię swoich gier SAS: Zombie Assault, którego trzecia część wygrała ponad dziesięć milionów pobrań, co jest całkiem dobre dla tego gatunku, i dlatego ma każdą szansę, aby zawrócić z obecność wysoko brzmiących nazw.


Inną cechą gatunku, o którym mówimy, jest to, że jest kilka innowacji, a wszystko, co jest potrzebne, to akceptowalna animacja, klasyczna prezentacja tego, co się dzieje, oraz dbałość o szczegóły, które nieuchronnie są nieuchronne dzięki wspólnym wysiłkom. Wychodząc, otrzymujemy interesującą strategię obronną, której seria wizualna oparta jest na kreskówkowym filmie o tej samej nazwie, armii fanów, którzy dosłownie jedzą wszystko, co ma podobieństwa, odniesienia, a nawet (jak w naszym przypadku) bezpośredni związek z oryginałem. W rzeczywistości był używany, więc jeśli chcesz strategii w formacie i projektowania wizualnego Adventure Time, to jest to dosłownie przed Tobą i można go pobrać za darmo.


Funkcje:

  • Znany i lubiany przez wiele postaci, jest drogi
  • Duży wybór wież i bohaterów do wynajęcia
  • Ponad 15 etapów i ponad 50 kart
  • Gra ma historię, to jej sztuczka!
  • Dwieście odmian broni i około pięćdziesięciu sojuszników

Wady gry:

  • Reklama nie jest nigdzie z tego powodu i nie może uciec
  • Pasożytowanie na franczyzie? Być może, ale to zależy od ciebie.

Podsumowując: nie mogę powiedzieć, że gra Bloons Adventure Time TD jest czymś zasadniczo lepszym niż podobne gry z tego gatunku, ale ogólnie rzecz biorąc, twierdzenie, że jej język jest gorszy, również się nie zmienia, więc jeśli jest twój - pobierz i ciesz się!


Reklama

Bloons Adventure Time TD dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje ninja kiwi na mob-core.com.pl

Ocena:

(6)
4.3★ 86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/16 10:00
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |