Mój wakacyjny samochód
0 (0)

Mój wakacyjny samochód

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra My Holiday Car jest parkingiem dla androida, w którym jak zwykle trzeba pokonywać różne przeszkody i starannie jeździć samochodem, ponieważ są to drogie samochody i dlatego jest to sens całej gry. Jednak wszyscy już wiedzą, że proste parkowanie jest wystarczająco długie, ale aby dodać kilka interesujących momentów do gry - tego właśnie potrzebujesz!

Przygotowano grę w studiu Play With Games, którego prace już wcześniej napotkaliśmy, na ich koncie jest ogromna liczba symulatorów, pod którymi generalnie powstaje nowość, ponieważ w rzeczywistości jest to kolejny symulator parkowania.


Co odróżnia tę grę od zwykłych parkingów? Być może fakt, że część drogi w każdej misji musisz wykonać w malowniczym mieście, które jest wypełnione innymi samochodami, tak, że wydaje Ci się, że nie jesteś sam i że nawet miasto żyje! Ponadto, od razu warto zauważyć, że miasta tutaj są tak dobrane, że może się wydawać, że jesteś na wakacjach lub w jakimś ośrodku, ponieważ otaczające środowisko, a nawet towarzysząca Ci muzyka skłonią to do tego wniosku. W sekcji z pierwszymi doznaniami pójdzie dokładnie to, co musisz zrobić, ponieważ w przeciwieństwie do klasycznego parkowania, zadania tutaj są całkowicie pozbawione sensu. Na przykład, zostaniesz wleczony przez całe miasto, potem pójdziesz na parking, gdzie ktoś ostrożnie ułożył stożki, dotrzesz do parkingu, ale powiem ci, żebyś stąd odszedł, bo musisz zaparkować gdzieś indziej! Kto i dlaczego tak się stanie, nie jest znany. Ponadto, jeśli coś złapiesz, misja się nie powiedzie i będziesz musiał zacząć od nowa. Jak ci się podobają te wakacje?


Funkcje:

  • Duży wybór samochodów
  • Piękne lokalizacje, poczuj morską bryzę
  • Samochody mogą być ulepszane
  • Dość precyzyjna kontrola
  • Pięćdziesiąt misji

Wady gry:

  • Reklama i zakupy
  • Dość skromna grafika
  • Dość głupie zadania

Najważniejsze: gra My Holiday Car całkowicie przestanie być klasycznym parkingiem, ale czy naprawdę ważne jest, aby wszyscy programiści próbowali przekazać nam informacje w ramach tej gry? Pomyśl o sobie i napisz swoją opinię w komentarzach.


Reklama

Pobierz Mój wakacyjny samochód 1.3 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.3 (22)
Data umieszczenia 2020-07-15 16:27
rozmiar 52.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/18 07:23
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |