Steam Town Inc. Zombie i Schroniska - Steampunk RPG
0 (0)

Steam Town Inc. Zombie i Schroniska - Steampunk RPG

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Steam Town Inc. Zombie Shelters - Steampunk RPG to platformówka dla Androida, który nigdy w swoim życiu nie rozpoznaje tego. Twórcy mówią, że jest to gra fabularna, ale najciekawsza jest ta gra o steampunku! Wyjątkowy trend, który pochwala parowce i najdziwaczniejsze mechanizmy, ale czy deweloperzy przynajmniej tym razem zrealizowali ten temat?

Przygotowaliśmy grę w studiu Ruoto Games, która okazała się wyspecjalizowana w grach pikselowych, ale najpopularniejszą grą był projekt o nazwie Raid Away! - Bezczynne RPG (Uncensored 18+), które naprawdę ma ocenę 18+ ze względu na wysoki stopień przemocy, co jest dość dziwne, ponieważ kto zrozumie, czym są te piksele? Nie ma wielu pobrań, tylko 100 tysięcy, ale w przypadku gier w pixele to dobry wynik, a co najważniejsze - ci programiści mogą i robią gry, które z powodu obfitości przemocy, mają taką ocenę ... czy to nie jest fajne?


Co otrzymujemy w tym przypadku? Opisz grę o specjalnym znaczeniu, nie widzę, ponieważ jest to platformówka, a wszystko, czego potrzebujesz, to strzelanie do potworów, które będą na twojej drodze i pompowanie twojego bohatera i jego broni, by poradzić sobie z potężniejszymi przeciwnikami. A co ze steampunkiem? Zgodnie z fabułą gry, akcje rozpoczynają się w Finlandii, w saunie .... Czy rozumiesz żart? W saunie! Ale w rzeczywistości sauna i steampunk jakoś nie działają w jednym zdaniu ... Co do reszty, w tle zobaczymy jakieś średniowieczne krajobrazy, żadnych roślin dla ciebie, potwory jak potwory i generalnie mało dla mechanizmów jeśli tylko broń w bohaterze jest wystarczająco niezwykła, ale jakoś jej nie ma, więc nie wydaje ci się?


Funkcje:

  • Wielu różnych bohaterów i asystentów
  • Fajna 8-bitowa grafika
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Rzadkie zwierzęta i potężne artefakty
  • Wielu niebezpiecznych przeciwników
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • Jak w każdej innej grze fabularnej, są tu zakupy
  • Temat steampunk niestety nie został ujawniony.

Wynik: Steam Town Inc. Zombie Shelters - Steampunk RPG to dość długa nazwa na dość typową ośmiobitową platformówkę. Jeśli nie zwracasz uwagi na aplikacje w kierunku steampunku, to bardzo przyjemna gra, która może obejść się bez reklam;)


Reklama

Pobierz Steam Town Inc. Zombie i Schroniska - Steampunk RPG 1.1.21 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
?Use a new code 351923 to get Spinning Gnome tokens!
1.121
- Added support for wider range of devices
- Corrected grammar errors
- Fixed a bug causing crashing
informacje ogólne
wersja 1.1.21 (1001021)
Data umieszczenia 2018-09-06 15:04
rozmiar 34.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86 mips mips64
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/18 09:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |