Ciemność wschodzi
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Darkness Rises otrzymała bardzo prymitywną nazwę dla gry RPG, cóż, to prawda, powstanie ciemności ... odrodzenie ciemności, ciemność wzrasta ... cóż, milion gier o tej nazwie! Jednak to wszystko nonsens, w porównaniu do tego, co było podstawą tej gry! Główną cechą jest silnik, który nosi dumną nazwę Unreal 4 Engine, dla tych, którzy nie wiedzą, że jest to najnowszy silnik gry, który jest używany w niektórych projektach na Play Station 4, na przykład ... Ogólnie rzecz biorąc, został ostatecznie odtajniony i dozwolony w Masa w 2015 roku, ale o grach dla Androida to nikt nie myślał! A teraz, tutaj, gra na Androida i na tym silniku, fantastycznie!

Twórcy z firmy NEXON, która ma siedzibę w Korei Południowej i mają trzy popularne gry RPG, których liczba pobrań przekroczyła 5 milionów! Oto oni, jeśli są zainteresowani: Dynasty Warriors: Unleashed, HIT i nasza nowość!


Nawiasem mówiąc, nic dziwnego w tym, że wybór padł właśnie na grę RPG, w nich, ponieważ nigdzie indziej nie ma wielu możliwości zastosowania nowoczesnych technologii, ponadto miliony użytkowników docenią niesamowitą grafikę, która nie jest najważniejsza, ale najważniejsza - fizyka i umiejętności twojej postaci. Tutaj mamy tę samą sytuację, kiedy opcje ruchów to nie tylko dużo, są pełne! A to oznacza, że ​​system walki w grze jest bardzo złożony i naprawdę będziesz musiał nauczyć się grać, w przeciwnym razie to po prostu nie zadziała. Z jednej strony to komplikuje życie, ale z drugiej filtruje tych, którzy nie są gotowi próbować dla zwycięstwa, czyż nie jest cudowne?


Funkcje:

  • Oszałamiająca grafika i fizyka
  • Wiele trybów gry
  • Dużo treści i opcji do rozwoju postaci
  • Długa i ciekawa historia
  • Co zaskakujące, gra jest darmowa i nie zawiera reklam ...

Wady gry:

  • Jak w każdej innej grze fabularnej, są zakupy, ale nic.

Konkluzja: Nie sądzę, aby gra Darkness Rises trafiła do muzeum, jeśli istnieje dla gier, ale to jest właśnie krok, który pokaże mocniejsze i bardziej doświadczone studia, że ​​nadszedł czas, aby zacząć myśleć i wypuścić coś szalonego!


Reklama

Pobierz Ciemność wschodzi 1.58.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- PvP has been updated.
- A new pet has been added.
- A new costume deco has been added.
- Long-term Login Record has been added.
informacje ogólne
wersja 1.58.0 (2054)
Data umieszczenia 2021-10-06 04:16
rozmiar 99.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/19 07:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |