Życie jest dziwne
0 (0)

Życie jest dziwne

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Life Strange jest pozycją przygodową dla Androida, ale ta skromna definicja nie jest w stanie w pełni otworzyć gry, co więcej, ta sprawa jest znacznie szersza, niż mogłoby się wydawać. Nie boję się tego słowa, ale jest to przełomowa gra, która w jakiś sposób trafiła w androida, przypadek, którego nie można przegapić.

Przygotowaliśmy grę w słynnym studio SQUARE ENIX Ltd, które do tej pory wydało gry o Larze Croft, Hitmanie i kilku innych epokowych arcydziełach, a tu raz i coś mniej znanego, ale uwierzcie mi, ta gra jest o wiele ważniejsza, zwłaszcza jeśli na nią spędzicie trochę swojego czasu.


Gra otrzymała nowoczesną grafikę, która jest prawie gorsza od analogów na konsolach, zresztą gra PS4 też tam jest, jeśli ktokolwiek jest zainteresowany. Ale w rzeczywistości nie jest to wykres, ale historia, która odegra najważniejszą rolę. Nie będziesz tylko grał, będziesz żyć całe życie razem z główną postacią, która wie, jak kontrolować czas, wpływając w ten sposób na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, ale jak wszyscy wiemy, jest to bardzo złożony i niebezpieczny proces, efekt motyla, jak to się mówi ...

W każdym razie każdy wybór, każda decyzja i być może każde słowo wpłynie na to, co się dzieje. Fabuła będzie się kręcić jak podlewanie pod silną presją, tworząc w dosłownym tego słowa znaczeniu rewolucyjną odmianę gier i fenomenalne umiejętności w zakresie odtwarzania i zainteresowania, które z pewnością nastąpi po kilku minutach. Zainteresowany? Następnie pobierz grę, a co zabawne, to za darmo!


Funkcje:

  • Klasyczne przygody, które zostały starannie przeniesione do współczesności
  • Różnorodność wyboru i wydarzeń odstraszy Ci głowę
  • Zarządzaj czasem, będzie fajnie!
  • Wiele zakończeń, które w rzeczywistości wybierasz
  • Oszałamiająca grafika ręcznie robiona
  • Niezapomniany soundtrack
  • Brak reklam.

Wady gry:

  • Są zakupy, ale czy deweloperzy muszą coś zjeść?
  • Dzięki lokalizacji problemów wiele języków nie jest dostępnych i nie są jeszcze zaplanowane.

Najważniejsze: gra "Życie jest dziwne" to arcydzieło, które powinno zwracać uwagę każdego gracza, który docenia grę za swoją fabułę i nie boi się stawić czoła barierom językowym.


Reklama

Życie jest dziwne dla LG L Fino

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/20 09:13
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |