Człowiek lub wampir
5 (4)

Człowiek lub wampir

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Man lub Vampire to świeży bajgiel dla twojego androida, w którym, jak można się domyślić z tytułu, będzie mowa o wampirach i mrocznym wszechświecie, w którym żyją. W tym samym spisku, celem każdego gracza jest zostać królem raju, którego strzegą wampiry, a następnie sami wyruszają w pogoń za chwałą ... co się tam dzieje ???

Przygotowane, a tak naprawdę wciąż przygotowują grę w studiu HIDEA, której nazwa z jakiegoś powodu kojarzy się z kolejnym hipermarketem ... ale nie, w tym studio tworzą gry! Jednak jedyni, którzy prowadzą swój projekt, można nazwać jedynie grą ROGUE'S LIFE, która zebrała skromne 500 tysięcy pobrań ... Jestem pewna, że ​​nowość łatwo zrzuci ją z piedestału.


Gra ma dość ciekawą grafikę, jest kanciasta i dokładnie przemyślana, gdzie jest potrzebna, okazało się, że jest to dość dziwna mieszanka, z powodu której czuć, że grafika staje się bardziej skomplikowana od krawędzi obrazu do jej centrum, jeśli obejrzysz film, zrozumiesz o co chodzi. Otwarty świat tutaj nie powinien być oczekiwany, twórcy zdecydowali się polegać na klasycznym rozpadzie na strefy, co tłumaczy stosunkowo słaba platforma mobilna, która nie może strawić tylu komputerów domowych i użyteczności, zwłaszcza jeśli bitwa tutaj jest krok po kroku. Jednak w bitwach główną cechą projektu jest to, że będą niesamowicie taktowne! Pomyśl o sobie, na polu bitwy możesz korzystać nawet z terenu, na którym jest mało miejsc. Nie zapomnij o programistach i garstce różnych broni, artefaktów i innych żetonów, które od dawna stały się integralną częścią każdej gry RPG.


Funkcje:

  • Doskonała grafika, świeża i oryginalna
  • Wspaniałe bitwy, taktyki, w których to jest najważniejsze
  • Mnóstwo sprzętu i artefaktów
  • Nowy i bardzo interesujący świat, który nie próbuje kopiować dobrze znanych projektów
  • Wielopłaszczyznowy rozwój twojego bohatera

Wady gry:

  • Chociaż tylko jeden - jeszcze nie wyszedł, być może, będzie coś jeszcze

Wynik: wszystko, co można powiedzieć o grze Człowiek czy wampir - czekamy i mamy nadzieję, że na etapie premiery deweloperzy będą brać pod uwagę problemy kolegów z klasy, a grupa graczy, którzy wzięli udział w teście, zauważy główne problemy i może inteligentnie poinformować ich o tym deweloperach.


Reklama

Człowiek lub wampir dla LG L Fino

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/21 07:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |