Martwy oddech
3.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Dead Alath to horror dla Androida, który, choć wykonany w klasyczny sposób, ale powoduje ogromną liczbę pytań, twórcy najwyraźniej nie odpowiedzą. Niemniej jednak, dla fanów gatunku, nawet taka opcja będzie interesująca, szczególnie gdy nie ma zbyt wielu fajnych analogów, szczególnie wśród nowości tego lata.

Przygotowano grę w studiu TTTERY, oceniając liczbę projektów, która jest uważana za początkującą, szczególnie w tym gatunku. Dwie inne gry to szkolny symulator i symulator ucznia z postaciami, które wyglądają jak postacie z anime. Nawiasem mówiąc, główne postacie nowości również wyglądają jak ładne dziewczyny z anime, ale nie widzimy w tym sensu, widok jest od pierwszej osoby, a do lustra z przerażeniem lepiej nie podchodzić!


Nazwa gry natychmiast pokazuje dość ważny szczegół tego, co na ciebie czeka, ale o tym później, ale wciąż szkoda, że ​​wszystkie karty są natychmiast rozłożone na stole, nie sądzisz?

Zgodnie z historią, dostajesz się do starego domu, w którym jesteś uwięziony, z potworami i potrzebą rozwiązania niektórych zagadek, aby wyjść. Zagadki tutaj nie są oczywiste, czasami nie wymagają kompleksowego rozwiązania, ale rozwiązanie jest tak oderwane od rzeczywistości, że można odgadnąć przypadkowo. Na szczęście meble i inne przedmioty w domu są tak małe, że opcje nie będą takie, jak byśmy chcieli. Jeśli chodzi o potwory, po prostu będą siedzieć w tym czy innym pokoju, czekając na ciebie, ale możesz uciec od nich, jeśli nie oddychasz. Dziwne, jak się okazuje, słyszą oddech, ale twój ślad jest ignorowany ... To wszystko dziwne.


Funkcje:

  • Ponura atmosfera
  • Wygodna obsługa
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Fabuła jest dziwna i zasadniczo nieobecna
  • Lokalizacje są skromne, bez szczegółów
  • Sama wiadomość z gry wygląda na próbę parodii

Konkluzja: Gra Dead Breath okazała się trudna, ale nie jest to trudność, w której będziesz zainteresowany nowymi zwrotami akcji, tutaj złożoność graniczy z brakiem logiki. W końcu szybko zapominasz o tym, czego musisz się bać, i zacznij się tylko złościć, niestety.


Reklama

Martwy oddech dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje TTTERY na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
3.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/22 07:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |