Crystal Kill - PvP Tower Defense
0 (0)

Crystal Kill - PvP Tower Defense

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Crystal Kill - PvP Tower Defense jest pozycjonowana jako strategia dla Androida i ogólnie można to nazwać, ale w rzeczywistości jest znacznie bardziej skomplikowana i nasycona, ponieważ programiści byli w stanie połączyć kilka gatunków naraz. Jak ci się podoba - clicker, MOBA i tower defense w jednej grze, która dodatkowo ma grafiki w stylu retro i ogólnie przypomina pierwsze gry fabularne? Tego nie można przegapić!

Przygotowałem grę w studiu IO Games Ltd., która okazała się dość owocna pod względem projektów, wśród których znaleźliśmy dość popularne i ciekawe warianty, wśród których najbardziej znaną była seria gier ZIC o zombie ... Ale wróćmy do naszej nowości.


Rozgrywka może wydawać się na pierwszy rzut oka prosta, ponieważ wszystko, co się dzieje, jest umieszczone na jednym ekranie. Są tylko dwie główne wieże - twoja lewa (jest niebieska) i czerwona po prawej - wróg. Od każdej wieży do pozostałych trzech tras są określone, z których każda ma wieże obronne, a ty, podobnie jak wróg może uwolnić potwory, wysyłając je wzdłuż jednej z tras. Wieże mogą zostać zniszczone, co stwarza ogromny problem, zarówno dla ciebie, jak i dla wroga, w zależności od wieży, którą zburzyłeś. W każdym razie gra okazała się dość trudna i musisz poświęcić dużo czasu, zanim nauczysz się trzymać wszystko w ręku i wygrać.


Funkcje:

  • Wspaniała mieszanka gatunków, która okazała się bardzo piśmienna
  • Grafika i ścieżka dźwiękowa w stylu "retro"
  • Istnieje tryb gry przeciwko prawdziwym graczom
  • Kilka innych trybów
  • Prosta obsługa
  • Brak reklam lub zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Trudno powiedzieć, chyba że fakt, że sztuczna inteligencja jest silniejsza od ciebie ...

Konkluzja: Crystal Kill - PvP Tower Defense to dobra mieszanka dla wszystkich fanów klasyki, więc jeśli lubisz te gry - nie ignoruj ​​tego projektu, na który nie wydasz dodatkowych pieniędzy, a nawet z reklamą nie natrafisz.


Reklama

Pobierz Crystal Kill - PvP Tower Defense 1.01 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixed;
informacje ogólne
wersja 1.01 (2)
Data umieszczenia 2018-07-24 10:44
rozmiar 19.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/25 07:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |