Little Big Guardians.io
0 (0)

Little Big Guardians.io

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Little Big Guardians.io to akcja dla twojego androida, której główną cechą jest format online, który jest nam znany w wielu innych grach z serii io. Tym razem programiści ponownie postanowili wymyślić, jak poświęcić swój czas i okazali się bardzo obiecujący, choć nie bez problemów.

Przygotował grę w studiu Ssjj Game, który ma siedzibę w Chinach i zdążył już wydać kilka popularnych projektów w formacie MOBA, co z pewnością sprawiło, że poczuł się w produkcji nowych przedmiotów.


Jak już zrozumiałeś, rozgrywka ponownie rzuci cię na konkretną arenę, na której musisz podnieść swój poziom na pewien czas, zdobyć jak najwięcej punktów i spróbować podnieść swój wynik tak wysoki, jak to możliwe, nie umierając ...

Do bitwy możesz wybierać spośród kilku typów bohaterów, ktoś przejawi się w walce wręcz, ktoś może strzelać. Każda klasa ma swoje osobliwości i wady, które z pewnością można wykorzystać. Ponadto musisz zbierać niebieskie kryształy, które są rozproszone w niewielkiej ilości na mapie, a ponadto możesz zabijać potwory, które pomogą pompować szybciej i oczywiście, zawsze możesz zabić gracza pod tobą, ale to nie jest takie proste, najprawdopodobniej ucieknie! Wadą jest to, że warto zauważyć niestabilne połączenie z serwerami, na które niektórzy gracze narzekają i pewne problemy z kontrolowaniem strzelającego bohatera, ale wszystko to można łatwo naprawić w aktualizacjach, których oczekujemy!


Funkcje:

  • Przyjemny harmonogram i bardzo wygodne zarządzanie
  • Trzy tryby gry, w tym tryb poleceń
  • Gra jest dostępna dla całego świata, przeciwnicy będą bardzo dużo
  • Setki bohaterów i możliwość ich dostosowania
  • Różnorodność broni i umiejętność jej łączenia

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy w aplikacji
  • Projekt jest surowy i wymaga dalszej pracy

Konkluzja: Gra Little Big Guardians.io to dobry pomysł i świetna implementacja, którą należy opracować, ale jak zwykle najprawdopodobniej zależy to od popularności projektu, który do tej pory nie świecił, szczerze mówiąc. W każdym razie, miejmy nadzieję na najlepsze;)


Reklama

Little Big Guardians.io dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje Ssjj Game na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/25 09:45
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |