Dead Outbreak: Zombie Plague Apocalypse Survival
0 (0)

Dead Outbreak: Zombie Plague Apocalypse Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Dead Outbreak: Zombie Plague Apocalypse Survival to gra akcji dla twojego androida, której wydarzenia po raz kolejny rozgrywają się na tle katastrofy spowodowanej przez wirus opracowany przez naukowców, którzy nie tylko zachowywali się inaczej niż planowano, ale także "uciekali" do mas, niszcząc ogromna liczba ludzi, zmieniających wszystkich zarażonych w martwych.

Przygotowano grę w studio GumgumGames i jest to ich pierwszy projekt, który ogólnie wyjaśnia trochę pożyczania, ale najprawdopodobniej znacznie wpłynie na popularność gry w społeczności zombie.


Rozgrywka, jak zwykle, rozwinie się po tym wydarzeniu, wirus już się rozpadnie, a ty będziesz otoczony przez wiele zombie. Nawiasem mówiąc, główną rolę odgrywa dziewczyna, której córka została zarażona, ale jeszcze nie udało jej się skontaktować z zombie, co zdecydowanie daje nam odniesienia do filmu "Resident Evil 2", w którym dziewczyna również odgrywa główną rolę, a dziewczynka była tam, tylko ona nie była nią, ale profesorem, ale przesłanie jest zrozumiałe. Aby uratować córkę, musisz włamać się do chronionego laboratorium wojskowego, gdzie podobno jest antidotum, ukraść je, przedzierając się przez zombie i inne przeszkody. Gra ma widok trzeciej osoby, nie jest to najwygodniejsza kontrola do strzelania do celów, dość szybkie zombie i szeroki wybór broni, więc ogólnie rzecz biorąc, przyjemne spędzanie wolnego czasu jest wszystkim, czego potrzebujesz, poza tym możesz pobrać grę za darmo.


Funkcje:

  • Przynajmniej niektóre podpowiedzi fabuły, choć nie najbardziej oryginalne
  • Wiele rodzajów zombie, które różnią się siłą i szybkością
  • Duży wybór broni i innego sprzętu
  • Opracowany świat
  • Dobre głosy

Wady gry:

  • Grafika średnia, od szczegółów chciałbym więcej
  • Gra ma reklamy i zakupy, co nie jest zaskakujące

Wynik: tak akcja, tak zombie, ale w rzeczywistości gra Dead Outbreak: Zombie Plague Apocalypse Survival to złożona solanka ze wszystkiego, co już widzieliśmy, co graliśmy i co już wiemy, więc dla tych, którzy nie są ekspertami gatunek lub ktoś, kto tak bardzo kocha zombie, że jest gotów tolerować cokolwiek z nowym imieniem.


Reklama

Pobierz Dead Outbreak: Zombie Plague Apocalypse Survival 1.4 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.4 (5)
Data umieszczenia 2018-07-25 18:26
rozmiar 14.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje GumgumGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/26 07:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |