Air Thunder War
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Ogólnie rzecz biorąc, w ramach gry Air Thunder War programiści oferują nam klasyczne loty, w których musisz walczyć z innymi (wrogimi) samolotami, które będą próbowały cię zniszczyć. Wydarzenia w grze nie próbowały być powiązane z żadnymi działaniami wojskowymi lub znanymi wydarzeniami, tak że nikt nie będzie brał pod uwagę kwestii pewności historycznej, co jest dość wygodne, zwłaszcza gdy sami deweloperzy są zdezorientowani w opisywaniu tego, co się dzieje, zapewniając, że wydarzenia rozwiną się w kosmosie ...

Przygotowaliśmy grę w studio Stratgy T-Shooting, z powodu której nie ma popularnych i niezapomnianych projektów, które są trudne i aktualne do przeprowadzenia, ale generalnie projekt nie jest najgorszy i może być interesujący dla wielu fanów samolotów.


Jeśli masz do czynienia z grą, to od razu warto zauważyć, że symulator nie śmierdzi, więc nazwijmy to arkadą i będziemy mieć absolutną rację. Co do reszty, zgodnie z harmonogramem i ogólnym podejściem do wydarzenia, gra gwiazd z nieba nie wystarcza, wygląda na coś przeniesionego z 32-bitowych konsol, jednak to wskazuje, że gra oczywiście nie będzie wymagała specjalnych urządzeń, to zacznie się praktycznie na wszystko. Sytuacja jest również bardziej niż zrozumiała - zdejmij, a następnie w wyznaczonym czasie dotrzyj do punktu walki i strzelaj do przeciwników z karabinu maszynowego lub zestrzel ich rakietami, to wszystko w ogóle ...

Wady masy gry, na przykład, z jakiegoś powodu, odlatują dość długo, by przelecieć kilka kilometrów, biorąc pod uwagę, że przy swojej średniej prędkości przelatują około 50 kilometrów na minutę, wtedy wszystko jest w jakiś sposób wyraźnie zniekształcone, chociaż w tym, co było. problem przeszacowania wskaźników odległości? Kolejna kwestia - bardzo skromny świat wokół niego, oczywiście nie nad nim pracował i nie próbował, co jest raczej niegrzeczne w przypadku nowoczesnego projektu.


Funkcje:

  • Dziesięć samolotów do wyboru, wszystkie dość dobrze znane
  • Proste zarządzanie, brak podpowiedzi na skomplikowanym symulatorze
  • Broń może być pompowana i aktualizowana
  • Około pięćdziesięciu miejsc pracy
  • Wielu różnych wrogów, którzy nie tylko będą w powietrzu, ale także na lądzie

Wady gry:

  • Reklama tam jest i jest bardzo
  • Zakupy są również obecne, ale niewielu będzie zainteresowanych
  • Grafika średnia, delikatnie mówiąc
  • Całkowity brak dbałości o szczegóły ...

Najważniejsze: gra Air Thunder War wyraźnie nie jest konkurencyjna dla współczesnych projektów, ale jeśli chcesz czegoś prostego i nie na długo, to dlaczego nie? Możesz pobrać grę za darmo.


Reklama

Pobierz Air Thunder War 5.1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 5.1.0 (5)
Data umieszczenia 2018-10-01 14:41
rozmiar 21.12 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/26 09:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |