Dotknij Devil
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra " Dotknij diabła" jest uznawana za grę fabularną, co w ogóle jest prawdą, ale była zmieszana tylko z klasyczną brodilką i za pomocą zatrzasku, co dało interesujący wynik na wyjściu, co przyciągnęło naszą uwagę.

Przygotowano tę grę w studiu Gameboss (HK) Digital, z powodu której jest to drugi i tak naprawdę jest to eksperyment nie tylko ze względu na jego wypełnienie, ale także część całego znaczenia jego wyglądu.


Gra tak naprawdę nie dostała się do gry, ale zgodnie z tym, co się dzieje, można powiedzieć, że mamy tutaj dość dziwną drużynę - człowieka, anioła i demona, który przybył do jakiegoś antycznego miejsca, by pogrążyć wszystkich, którzy staną im na drodze i pokonają wszystkich bossów, bez których też się nie udało.

Wszystko stanie się z widokiem pierwszoosobowym, a wszystko jest zaimplementowane całkiem interesująco, na obraz i podobieństwo wielu innych pilotów, przeciwnicy pojawią się przed tobą, ale z powodu dodatkowej animacji wydaje się, że twój bohater porusza się w małym miejscu, ale nie jest jasne, jak te wszystkie faceci materializują się za tobą, ale to jest dziurawienie. Rolą komponentu jest nie tylko umiejętność pompowania twoich postaci, ale także duża liczba wszelkiego rodzaju sprzętu, który jest unikalny dla każdej postaci i specjalnych umiejętności, które można zdobyć tylko podczas bitwy. Kolejną zaletą jest bardzo proste zarządzanie, ponieważ w rzeczywistości mamy pilota i słyną z niego;)


Funkcje:

  • Prosta obsługa
  • Widok pierwszej osoby
  • Wciel się w sprzymierzeńców człowieka, anioła, demona
  • Rozwijaj swoje postacie
  • Zbierz sprzęt, aby stać się silniejszym
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • Grafika jest dość prosta, a animacja to za mało
  • Istnieje możliwość wydania prawdziwych pieniędzy, ale jest to gra fabularna, bez niej?

Rezultat: Dotknij Devil to zabawny projekt dla tych, którzy są już dość zmęczeni nowoczesnymi projektami i próbują zrelaksować się na podwórku branży gier, skąd, w rzeczywistości, gra i wyszedł ...


Reklama

Pobierz Dotknij Devil 2.3.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 2.3.1 (231)
Data umieszczenia 2018-07-26 21:51
rozmiar 40.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

wysyłanie wiadomości SMS

Pozwala aplikacji na wysyłanie SMS-ów. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wysyłając wiadomości bez Twojej zgody.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

PLUGIN

PLUGIN

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/27 07:49
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |