Rollercoaster Dash
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Rollercoaster Dash to neonowa gra zręcznościowa dla Androida, w której będziesz obsługiwał mały pociąg, który pędzi wzdłuż neonowego rollercoastera, a Twoim zadaniem jest regulować prędkość i nie rozbić się najlepiej jak potrafisz przez wszystkie skręcane sekcje.

Przygotowałem go w studiu Tap Tap Games - Huuuge, które ostatnio pojawia się dość często na naszej stronie, wśród projektów, dla których już rzuciłyśmy trochę światła, możemy oznaczyć Tap Dunk - Koszykówka i Kitty Jump, a liczba pobrań tego ostatniego przekroczyła już milion, więc zakładamy, że projekt zakończył się sukcesem.


Rozgrywka w grze była daleka od najbardziej niesamowitej i oryginalnej, szczególnie jeśli zwracasz uwagę na fakt, że bardzo przypomina inną grę o nazwie Rider (z Ketchapp studio), w której neon jest również obwodem z oszałamiającymi przeszkodami i podobnym sterowaniem. W każdym razie, musisz pokonać podjazd, nie rzeczywisty, oczywiście, ale ślad i prawda z nich przypomina. Przyspieszyć w razie potrzeby i zmniejszyć prędkość na trudnych odcinkach - więcej od ciebie tutaj nic nie jest wymagane, ale w przeciwieństwie do tej samej gry Rider ma jedną interesującą cechę - im więcej możesz dostać, tym więcej samochodów pojawi się w twoim pociągu , to pociąg na końcu końca!


Funkcje:

  • Wyraźna rozgrywka i łatwa obsługa
  • Zabawna grafika z neonem
  • Dość wysoka złożoność
  • Dziwaczne przeszkody i prawdziwa adrenalina!

Wady gry:

  • Jest reklama, jednak nie znaleźliśmy żadnych zakupów w grze, więc nawet za pieniądze nie wyłączysz jej.

Konkluzja: gra Rollercoaster Dash to gra zręcznościowa, a nawet zabójca czasu, który jest gotów zaoferować prostą, ale uzależniającą rozgrywkę, zabrać cię na chwilę i zapewnić kilka innych funkcji, które są więcej niż wystarczające w tym formacie.


Reklama

Pobierz Rollercoaster Dash 1.8.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hi Guys,

We're very happy to come to you with a brand new update! In this update, we've added some brand new skins, so that you can customize your dashing experience, as well as a new in-game currency that you can use to purchase them. As always, we've also fixed any nagging bugs and issues you may have encountered.

We hope you enjoy playing the game as much as we've enjoyed making it!

Stay Huuuge!
informacje ogólne
wersja 1.8.0 (63)
Data umieszczenia 2019-04-18 18:00
rozmiar 31.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/28 07:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |